Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A múlt hétvégi tömegkarambol...

A múlt hétvégi tömegkarambol részvevőinek lesz politikai következménye?

Figyelt kérdés
Szerintetek a tömegkarambol részvevőinek járna, avagy sem a biztosítási fizetés?

2023. márc. 14. 19:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

8-as


A Pestiprostik nem hírforrás, max szófosás, náluk mindenki erőlködik meg vonaglik, aki nem mer egyetérteni a pestiprostikkal. Szerencsétlen Fidelitasos infuenszeres csajszit hogy kicsinálták meg kiközösítették maguk közül, mert egy azaz 1 valamiben nem értett egyet velük....egy a birka egy a nyáj, nincs magán véleményesdi.

2023. márc. 14. 20:25
 12/18 A kérdező kommentje:

10-es


Ott a kamionos igen, meg a két fekete autós, akik a porban előzésbe kezdtek, de ott volt egy másik vidin, a sárga vagy zöld színű autó, aki valóban baromi nagy fékezéssel kisebb csatanással, de mondjuk, hogy meg tudott állni. 1-2 valóban kivétellel, mert azért van, de a 70-80%-a büntetendő. A másik, nem tudok neked vagy másnak van-e tiktokja, valaki minden nap kijár szombat óta a felüljáróhoz videózni pár percnyit a helyszínen, az autósok többségénél 0 a követési távolság... brutális mennyien vannak egymás seggében. Meg mennyi ész kell, hogy 70 felett mennek bele tömegesen a ködbe/porba...itt egyetlen egy oktatási cél a nyerő, minden 10 km-ként egy sebességmérő kamera, amiket egy AI felügyel és megállás nélkül büntet...a büntetés mértéke meg nem 5-25 ezrecske, hanem 250 ezer a minimum és 750 vagy 1 millió a max büntetési tétel, a buszsávban közlekedő patkányokat, 350 ezer forintos csekk alatt nem beszélnék... A magyar társadalom nem a szép szóból meg az oktatásból ért...hanem a verésből meg a büntetésből, mi ezekből tudunk tanulni, tisztelet a baromi sok kivételnek. De ez álom marad, mert maradnak továbbra is az 5-10 ezer csekkek, mert az állam bevétele haszna abból van, ha továbbra is több embert büntetgetnek kis pénzekkel, de legalább többet, ezért nem lesz itt semmi változás.

2023. márc. 14. 20:38
 13/18 anonim ***** válasza:
83%

"hogy majd az összes autós 90-120-al ment bele a porba"


Te ostoba barom, szerinted mi történik amikor besatuzik valaki a porfelhő miatt? Pont hogy 90-nel kell belemenni a porba, és nem pánikba esni mint egy óvodás. Ebben a helyzetben a legrosszabb dolog amit tehetsz, hogy lényegesen lassabban menj 90-nél.

2023. márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13-as Na itt vagy az egyik agyrákos állat barom állatja, aki pont ugyan azt csinálja, mint a kamionos, huuu de feljelentenélek most téged te hulladék evő...... 1. soha nem satufékezünk...te bohóc...! hanem a porfelhő előtt, lemegyünk 120-ról 70-re vagy alább és baromi nagy követési távolságot tartunk....! Ez a kettő ennyi az egész....Erre te állati hulladék, pont ugyan azt csinálnád, mint a kamionos meg a többi autós, 90-el fékezés nélkül bele az előttünk lévőbe, előzni a porban nem akarnál még pluszba te bohóchal? Tőled ha van jogsid, örökre elvenném, de még az anyós ülésre se engednélek beültetni, hogy ne terjeszd a hülyeségedet, amivel másokat akarsz megöletni.
2023. márc. 14. 21:20
 15/18 anonim ***** válasza:
56%
Hát erre én csak annyit mondanék kérdező, hogy nagyon remélem, hogy nem vezetsz autót. A hozzád hasonlók okozták a balesetet szombaton. Amilyen heves érzelmekkel írsz még azt is el tudom képzelni, hogy konkrétan benne voltál okozóként...
2023. márc. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ha felmész a Facebookra, Tiktokra meg bárhova, az egész internet szidja a gyorshajtó másik seggébe hajtó fajtátokat....hevesen írok, mert agyam eldobom, mikor 90-120-al mennek bele a ködbe, és vannak olyan idióta majom fing szaglók, akik ezt helyeslik, ahogy a kovidnál is fel lehetett pánikoltatásért jelenteni kommentelőket, itt is be lehetne vezetni, a tömegszerencsétlenséget támogatókat.
2023. márc. 15. 02:14
 17/18 anonim ***** válasza:

16# egy kérdés??

Mit csináltál volna, ha te mész akkor ott???

Mit csinálsz,bga előtted ( de nem látod ugyebár) valaki hirtelen 120 ról beleáll a fékbe és hirtelen 30 rá lassít???

Vagy plnte satuztál volna? De akkor a mögötted haladó mit lát abból?? Tehát te mit csináltál volna??

2023. márc. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

17-es


A satufékezés pont ugyan olyan veszélyes, mint ha valaki 120-90-el megy bele fékezés nélkül a köd/porba.


Én mit csináltam volna? Mivel a porfelhő nem hirtelen jött, hanem ahogy szépen a vidikben is látszik több 100 méterről jól lehetett látni, hogy mi fog jönni, tehát a porfelhő előtt, ismétlem előtt és nem benne, tehát előtte 110-120-ról lementem volna 60-70-re, kibasztam volna a vészvillogót, és a hátsó ködlámpákat, pontosan úgy, mint ősszel a ködös időkben szokás, végül úgy mentem volna bele a porba, hogy megfelelő követési távolságot tartok, kb ennyi kell nem több. Sokan írták, hogy le kellett volna előtte állni, szerintem bőven elég a por előtt több 100 méter előtt lassú tempóban 60-70-el menni, így a hátam mögött lévők is kénytelenek lelassítani, ha már akkora sutyerák rákparasztok, hogy simán mentek volna a ködbe 120-al is, ahogy a két fekete autóstól is láttuk.


A hétvégi baleset oka kettős legalább is szerintem 1. valaki elől megijedt és lesatuzot, majd a hátamögött lévő meg 90-110-el belement, ahogy a többi 30 is 100 fölött ködlámpa, követési távolság plusz pár bohóc még előzésbe is kezdett a porban. Ezektől az emberektől és azoktól is, akik ezt helyeslik, azoktól minimum 10 év jogsitilalom, ha hisztizne meg vernyákolna a döntés ellen a disznaja, akkor fél év fogház, hogy legyen ideje gondolkodni a hülyeségén.

2023. márc. 15. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!