Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A HVG kommentelhetőségének...

A HVG kommentelhetőségének kinyírásával lényegében megszűnt az ellenzéki véleménynyilvánítás szabadsága?

Figyelt kérdés

Annyira szerettem a hvg kommenteket olvasni, mert egyszerre volt vicces, szarkasztikus, építő jellegű és húsbavágóan őszinte.

Nagyon szerettem volna ellenzéki kommenteket olvasni a mostani március 15-i kormánypárti majomparádéról, de sajnos sehol semmi.

444, 24.hu, Telex és most már a HVG kommentelése is beszántva.

Facebook nem játszik, mert oda csak debilek írnak és ott is megy a cenzúra meg az igazi keménymag ott nem kommentel.


Nagyon sajnálom ezt és jól sejtem, hogy ezáltal az utolsó felület is megszűnt, akkor az ellenzéki keménytábornak lehetősége lenne elmondani mindenről a véleményét egy igazi közösséget alkotva?

A vadhajtásokon is ez a disqus felület van ott mégis fröcsöghet a sok kormánypárti gyp-s.

Nem tudom egyszerűen elhinni, hogy ez megtörténhetett!



2023. márc. 15. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Én is szerettem olvasni a HVG kommenteket.Könnyebb volt megérteni a liberálisok lelkét.
2023. márc. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Jó volt olvasni a kabarét.
2023. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%
A Soros sajtó kinyírta a szólásszabadságot!
2023. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem szűnt meg.

[link]

2023. márc. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4: Ezt a kutya nem látogatja és az élő március 15-i hírfolyamot nem is látom, ahol lehetne kommentelni.
2023. márc. 15. 17:17
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
A hvg-n eddig sem volt szabad véleménynyilvánítás, legalábbis ha nem egyezett a véleményed a marxistákéval, akkor nem jelent meg a hozzászólásod és azonnal ki is tiltottak. Most legalább megszűnt a kettős mérce.
2023. márc. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A HVG-árvák javarészt átköltöztek a 444hsz.com oldalra, csak az egy gyűjtőoldal több hírportálról ömlesztve.
2023. márc. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 Nem is tudtam, hogy a fideszkomcsik már azt az oldalt is átvették.
2023. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!