Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » ImpexKlárika milyen kifosztásr...

ImpexKlárika milyen kifosztásról, meg nemzeti gondolatról beszélt ma?

Figyelt kérdés
Nem bezzegorbán válaszokra vagyok kíváncsi.
2023. márc. 15. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Miért "impex"?
2023. márc. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Amennyiben tisztes nevén Dobrev Klárára gondolsz, én rendkívül egyetértek vele. Legfontosabb mondanivalója számomra az volt, amivel együtt rezgett a lelkem, hogy estig lehetne sorolni, mi mindent lopott el a Fidesz, de a legfontosabb, aminek a hiánya megbénít minket, az pedig a nemzeti gondolat. Mert ezt is elvették. Ha ma külföldre megyek, és megtudják, hogy magyar vagyok, rögtön Orbánnal azonosítanak, ezért már nem is merem büszkén mondani, hogy magyar vagyok. Erről is szólt Klára beszéde, én most csak ezt emeltem ki, mert engem ez fogott meg legjobban. Érdemes végignéznie mindenkinek!
2023. márc. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Miért mit nem fosztott eddig még ki a kormány ? Legalább azt ne hazudd hogy a Mészáros féle oligarchák nem tömték jól ki a zsebüket a NERrel karöltve ezt még egy alap Fideszes is elismeri legalább ennyire ne süllyedj már le mert nekem kellemetlen
2023. márc. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2#

Mindjárt elérzékenyülök.

2023. márc. 15. 23:01
 5/5 A kérdező kommentje:

"Miért mit nem fosztott eddig még ki a kormány?"


Dehogynem.

2023. márc. 15. 23:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!