Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez igaz? Ismerősöm azt...

Ez igaz? Ismerősöm azt mondta, hogy tegnap Orbánék lementek Kiskőrösre, felzabáltak mindent, Orbán elmondta a szokásos süket dumáját és mentek haza. Szerintem a Fidesz nem ilyen pofátlan.

Figyelt kérdés

2023. márc. 16. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Dehogynem
2023. márc. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Mégis,mi mást csináltak volna?dumálnak és zabálnak,mindig ez van.mi volt a kaja?
2023. márc. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Mit gondolsz, mitől van ekkora hasa?
2023. márc. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%

Akkor fordítsuk le az "ismerősöd" ostoba megnyilvánulását magyarra.

Mivel Petőfi emlékév van, Petőfi 200 éve született Kiskőrösön, így Orbán ott mondott beszédet március 15-én, a nemzeti ünnepen.

Orbán beszédét és az oda szervezett műsort nyilvánvalóan többségében olyanok nézték meg akik szimpatizálnak a fidesszel is - az "ismerősöd" meg egyértelműen nem ilyen. Mivel a miniszterelnök ott mondott beszédet, az is természetes, hogy többen voltak most ott ezen a megemlékezésen, mint amennyien Kiskőrösön a városi ünnepségen részt szoktak venni március 15-én. Mint minden ilyen városi ünnepségen, az vesz rajta részt akinek valamiért muszáj, én is kint voltam életemben először a városunk megemlékezésén a Petőfi szobornál, mert a munkahelyemen most én vagyok abban a munkakörben ahol "munkaköri kötelesség" részt venni minden egyes hivatalos ünnepségen, koszorúzáson. A hideg miatt most konkrétan senki nem volt ott szabad választásából a városiak közül, ez kiderült a virágok, koszorúk elhelyezésénél.

Na most ha egy kisebb településen megjelenik a szokásosnál nagyobb vendégsereg, akkor ezek az emberek nyilván ott fognak majd enni, inni is utána és ez tömeget okoz a vendéglátó helyeken. Aminek amúgy az ottani vendéglátósok nagyon-nagyon örülnek.

Az "ismerősöd" meg megszívta, mivel nem sikerült előre rájönnie, hogy ha ott mond beszédet munkaszüneti napon a miniszterelnök, akkor sok ember lesz és neki hamarabb kellene a kocsmába/étterembe mennie, hogy jusson neki is a kajából.

2023. márc. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Persze, igazad van. A Fidesz feddhetetlen erkölcsű, művelt, tájékozott, magas intellektusú, korrumpálhatatlan, család- és hazaszerető, szakmailag is kiemelkedőt alkotó szerény emberekből áll.
2023. márc. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!