Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a fideszes asszonyság...

Ez a fideszes asszonyság mutatja be a fideszek szavazók jobboldali morális fölényét?

2023. márc. 16. 14:47
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
8-as a fidesz rezsim támogatta nyíltan Kaletat szóval csitu van.
2023. márc. 16. 16:08
 12/25 anonim ***** válasza:
84%

10# Veled ellentétben én tudok olvasni, ráadásul több médiát is olvasok, nem úgy mint a te kolompos fajtád.


Nekem pedig nincs fajtám, ti szeretitek kiemelni a nyugat 0.01%-át mint meleg, pedofil meg lmbtq tag. Egy átlagos magyar dolgozó ember vagyok akinek van egy párja és épp gyereket tervezünk. Csak te gondolod azt a kormánymédia miatt, hogy mindenki aki nem az agymosó propagandát nézi az pedofil simogató.

2023. márc. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
10%

Na, látom van az a mélysötétség, amin csak a baloldali propaganda megy át, más nem.

Kaleta (úgy írják Kaletát) az mszp tette diplomatává. De ezt úgyse fogod fel.

A baloldali kokainosokat egyikőtök sem ismerte fel.

Brüsszelben az összes korrupt megbukott.

Bite zsoltit véditek.


Szóval pofa alapállás, helyedre.

2023. márc. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
87%

13# Ha megbukott, az azt jelenti működik a rendszer. Nálunk ki bukott meg a hülye szavazótársaidon kívül, akinek minden nap az arcába hazudik a kormánya? :D


És még véditek is a kormányotokat miután százezreket tesz tönkre a válságra hivatkozva. xD

2023. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
12%

14 Nem, a megbukott azt jelenti, hogy túl kapzsi volt valaki.

Buktak meg fideszesek, tudom, azt pont nem láttad. Tehát a rendszer tökéletes.


Nem tesz tönkre százezreket a kormányunk. Mondjuk érted pont nem lenne kár:)

2023. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
84%

Csak milliókat, de gondolom nem olvasol a bezárásokról, munkahelyek megszűnéséről, a közmunka megszünetetéséről, az elvándorlásról. Arról hogy az ország harmada mélyszegénységben él. Hogy EU-n belül utolsó előttiek vagyunk fizetésben és nálunk a legdrágább az élelmiszer.


Ja persze ezt az m1-en nem mondják.

2023. márc. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
87%

@13 "Bite zsoltit véditek."

Bite Zsoltot a törvény védi te bohóc!! :D:D:D Nem Szájer hozta véletlenül azt a gyermekvédelmi törvényt, hogy 14 év felettieket nyugodt szívvel legálisan kurogathatnak 60 éves bácsikák? Ennyire rövid eszed van?

2023. márc. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
84%

17# Hagyd csak, a krumplihuszárok nem tudják hogy a fidesz miatt lehet 14 éveseket dugni legálisan.


Mert ők megvédik a gyermekeinket! :D

2023. márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
20%

17 Mélysötét nem tudom te vagy e aki állítólag sokat olvas (ez eddig egyik válaszolón sem látszott). Attól, hogy a törvény védi, nektek, egybites baloldali gyökereknek egységesen kellett volna kiabálni, hogy gyalázat. Ehelyett kitaláltátok, hogy nem pedofil, csak efebofil.

Nyilván apu ezt sugdosta neked is a füledbe.


Hosszú vagy rövid ész, ha valakinek egyik sincs, inkább hallgathatna. szóval, neked pszt.

2023. márc. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
79%

"Attól, hogy a törvény védi, nektek, egybites baloldali gyökereknek egységesen kellett volna kiabálni, hogy gyalázat"

Es en nem ezt tettem te nagyon suger? Hany kerdest linkeljek be neked, amikben leirtam valaszkent, hogy ez gyalazatos torveny lett? Szoval pofa alapallasba te egybites fideszgyoker.

2023. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!