Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az az egészségügyi diktatúra?

Mi az az egészségügyi diktatúra?

Figyelt kérdés

Egy telexes, talán mi hizánk rendezvényről szóló videóban hallottam azt, hogy a who be fogja vezetni az egészségügyi diktatúrát. De ez mit jelent?

Valós veszély a who egészségügyi diktatúrája?



2023. márc. 16. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
A WHO nem tudja bevezetni több okból. Egyfelől itt nincs joghatósága, másfelől az már régen be van vezetve. Mit jelent? Mások döntik el, hogy lehetsz-e egészséges, ha nem, mennyit fizess, és ha az kevés, szabad meghalni. De ezt már tényleg nem korlátozzák.
2023. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Már vagy ezer éve rájöttek a politikusok, hogy azzal lehet a legjobban elkötelezni és mozgósítani az embereket, ha valamilyen veszélyt, ellenséget vetítesz eléjük, és magadat tünteted fel megmentőként. Mindehhez használj olyan szavakat, amik jól passzolnak a kollektív tudatalattiba: fasiszta, náci, elnyomó, diktatúra, cenzúra, stb.


Ha a liberálisok ellen állsz ki, akkor mondd azt, hogy ők át akarják operáltatni a gyerekeidet, de én nem hagyom. Ha a konzervatívok ellen, akkor mondd azt, hogy ők szülőgépet akarnak csinálni a nőkből, de én nem hagyom. Ha a józan ész ellen, akkor meg azt mondod, hogy az egészségügyi világszervezet diktatúrát vezet be, de én nem hagyom.


De komolyan: ekkora f.szságot hogy lehet komolyan venni egyáltalán? A WHO egy egyszerű szakmai szervezet, semmiféle diktatúrát nem tud bevezetni. Dikatúrát egy állami kormányzat tud bevezetni az adott országban.

2023. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
A MH legalább olyan populista majompárt, mint a Fidesz. Ezért is hívják őket a Fidesz szatelitpártjának. Kábé ugyanaz, csak kicsit hangsúlyosabbak benne a fasiszta meg trianonista megnyilvánulások.
2023. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Semmiféle ilyen veszély nincs. Járvány bármikor jöhet, amire reagálni kell. De ez nem diktatúra, nem a WHO, hanem demokratikusan választott kormányok hoznak önként intézkedéseket.
2023. márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
17%
Igen,valós veszély lehet.De itt az oltottakból van több,szerintük az méreginjekció és a bezárás,maszk teljesen demokratikus.
2023. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!