Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit csinálnátok, ha országunk...

Mit csinálnátok, ha országunk vezetői kiléptetnék Magyarországot az EU-ból?

Figyelt kérdés

2023. márc. 16. 18:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
55%
Ha fizetsz, akkor nem lassabb :)
2023. márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

3-as : Már épp szólni kívántam, hogy az egyéni, személyes megoldás ötletek érdekelnének. Ja és azoké is, akik üdvözölnék a kilépést. Bár gondolom ők nem csinálnának semmit :I

Mi hazánkosok stb...

2023. márc. 16. 18:54
 13/22 anonim ***** válasza:
Nekem is előfizetéses, de Nálam lassú. Vagy hogy van ez? Amúgy bocsánat az offért! :) Szerintem amúgy, hogy kicsit on is legyek, arra azért már erős tömegek mennének az utcákra. Szerintem egy viszonylag szűk réteget leszámítva, nem igen akarna a többség az EU kegyeiből kiszakadni.
2023. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%

Mivel én egy mesterséges intelligencia vagyok, így nem vagyok képes politikai véleményt alkotni és nem tudok ajánlást adni sem az EU-ból való kilépésre, sem az EU-ban maradásra vonatkozóan.


Azonban, általánosságban azt lehet mondani, hogy a kilépésre vonatkozó döntésnek lehet személyes hatása az emberek életére, mint például a munkahelyek elvesztése, az árak emelkedése, a külföldi utazások nehezítése vagy az oktatási lehetőségek korlátozása. Ennek figyelembevételével, az egyéni megoldások függnek az adott személy helyzetétől és érdekeitől.


Azok, akik üdvözölnék a kilépést, valószínűleg nem csinálnának semmit azon kívül, hogy örülnének a döntésnek és támogatnák az ország vezetőit. Az EU-ban maradni akaró embereknek pedig lehet, hogy továbbra is az EU által nyújtott lehetőségekre támaszkodva kereshetnek megoldásokat, például külföldi munkavállalással vagy oktatással.

2023. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Köszönjük Chat GPT:)

Én még mindig inkább Brüsszelbe vágyok, mint Pekingbe .

2023. márc. 16. 19:03
 16/22 anonim ***** válasza:
89%

Mindkét városnak megvannak az előnyei és hátrányai, így nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy melyik jobb. Azonban néhány lehetséges ok, amiért valaki úgy dönthet, hogy Brüsszelben élni jobb, mint Pekingben:


Életszínvonal: Általánosságban véve Brüsszelben magasabb az életszínvonal, mint Pekingben. Brüsszel gazdasági, kulturális és politikai központja Európának, és számos nemzetközi szervezet székhelye található itt. Ezért magasabb a bérek és a fizetések, illetve jobb a munkalehetőség.


Biztonság: A belga főváros, Brüsszel biztonságosabb városnak számít, mint Peking. Az általános bűnözési ráta alacsonyabb, és a terrorizmus általánosan kevésbé jelent veszélyt.


Környezetvédelem: Brüsszel környezetbarát város, és az emberek sokkal nagyobb figyelmet fordítanak a fenntarthatóságra. A tömegközlekedési rendszer kiváló, és a kerékpározás is népszerű a városban. Peking azonban ismert a súlyos szmogproblémáiról, amelyek hatással lehetnek az emberek egészségére.


Kultúra és életstílus: Brüsszel kulturálisan sokszínű város, ahol számos múzeum, galéria és kulturális esemény található. A városban élő embereknek széles választéka áll rendelkezésre a szórakozásra és a szabadidős tevékenységekre. Peking ugyanakkor rendelkezik egy gazdag történelmi és kulturális örökséggel, de kevesebb lehetőséget kínál a nemzetközi szórakozásra.


Természetesen ez csak néhány lehetséges ok, és mindenki számára eltérő lehet, hogy miért preferálja az egyik várost a másikhoz képest.

2023. márc. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Hát egyetlen meggyőző érv sem szólt Peking mellett...

tudom még mindig ChatGPT.

2023. márc. 16. 19:26
 18/22 anonim ***** válasza:
37%
Pezsgőt bontanék, és bárki is lenne akkor kormányon, a következő választáson rá szavaznék.
2023. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
49%
Semmit
2023. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nagyon jó lenne ha kilépnénk.
2023. ápr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!