Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért pont Nagy Márton lett...

Miért pont Nagy Márton lett Orbán Viktor gazdasági főtanácsadója pár évvel ezelőtt? Előtte ki volt? Matolcsy György?

Figyelt kérdés

2023. márc. 16. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Mert 2-ig nem tud számolni, tehát pont jó lesz bábnak.
2023. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Régebben Simicska volt, csak aztán ő rájött, hogy O1G!
2023. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Sosem tudom, hogy ő most Dumb, vagy Dumber...


de, hogy a szokásos kirakatidióta, mint Hollik az tuti. Érdemi döntései neki sem lesznek sok.

2023. márc. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Én azon gondolkodtam, hogy azzal, hogy "ilyen" embereket tesz doktorminiszterelnökúr pozicióba, mi a fene célja lehet? Az első két kormánya idején, legalább még kompetensebb figurák voltak döntéshozók. Most a saját embereinek is üzen ezzel, hogy te itt, ki gondolkozol kettőnél többet is, hagyj kint minden reményed, mert úgyse érsz vele semmi?

Csak közben az ország szempontjából meg a leggázabb, hogy ilyen figurák irányitják az országot és rosszabbnál rosszabb döntések születnek.

2023. márc. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 hogy ő itt az úr, az van amit ő akar

természetesen a talpnyalói hogy ő mindenhez mindenkinél jobban ért

2023. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!