Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Deák Dániel olcsó hisztije...

Deák Dániel olcsó hisztije után úgy látszik az Antifa lesz a legújabb láthatatlan ellenség a hazánkban. Mit szólsz hozzá?

Figyelt kérdés
Nagyon rámentek a narancsosok az antifa témára. Szerintem vicces és egyben szánalmas is. :) Reméltem, hogy kicsit kreatívabbak lesznek Orbánék a migránsok, Soros, Gyurcsány, LMBTQ, Brüsszel és társai után, na de hát ez van.
2023. márc. 17. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Azt, hogy elég cinikus és felháborító a kérdésed a véres antifa támadások után.
2023. márc. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Támadások? 😂😂😂

Sorolj már fel 5 antifa támadást, ami bizonyítottan itt Magyarországon történt az elmúlt 20 évben.

2023. márc. 17. 17:36
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
2: Miért kéne nekem 5-t felsorolni? Egy is sok. És nem egy volt.
2023. márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ha nem egy volt, akkor mennyi? Miért nem tudsz konkrét esetekkel jönni, ha már te magad is kijelented, hogy több ilyen véres támadás is volt?


Gondoltam amúgy, hogy valami ilyesmi válasz lesz a kérdésemre, mivel nyilvánvaló hogy nem tudsz felsorolni még 5 ilyen esetet sem. Tipikus szélsőjobbos, annyira átlátszó. (:

2023. márc. 17. 17:42
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen úgy működik az ország, mint németország világháború körül. Agressziv gyilkos hazug propagandával tartja magát hatalomban a kormány.
2023. márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Azoknak akiket megvertek őket nem "láthatatlan ellenségek"
2023. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Képzelt ellenségekkel könnyű harcolni. Olyan ez, mint a shadow boxing. Jól megmutatod mennyire vagy jampi. 😁

[link]


Oh bocs, van nálunk is antifa.

[link]

Hopp, érdeklődés hiányában már 10 éve kifulladt.¯\_(ツ)_/¯

2023. márc. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
A birkanyájat óvni kell, és találni kell - amitől. Különben a birkanyáj felbátorodik; elcsatangol - még a végén önálló gondolatai lesznek - plakátok helyett.
2023. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Elég látható volt a múltkor.
2023. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
Több embert ver meg az apja naponta, mint ahány antifa támadás történt Magyarországon. XD
2023. márc. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!