Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy megint...

Miért van az hogy megint csoportosítják az embereket pártokhoz attól függően hogy mit gondolnak a háborús kérdésében? Csak nekem felháborító ez?!

Figyelt kérdés

Miért gondolkoznak ennyire bután a magyar emberek hogy egy háborús vagy migrációs kérdésben rásütik a bélyeget a másik emberre? Ennyire erős lenne a propaganda hatása? Aki nem támogatja a migrációt és ellenzi Ukrajna támogatását az Fideszes lenne? Valóban ennyire egyszerűen besoroljuk az embereket egy kategóriába? Aki nincs velünk az ellenünk?

Én nem vagyok Fideszes és mégis utálom az Ukránokat, és az oroszokat sem szeretem. Az én nézőpontom szerint Oroszországot nem lehet legyőzni, így Oroszország ellen menni butaság és csak elhúzza a háborút ami a mi magyarok élete szempontból rossz. Érdekes hogy ez a vélemény miatt már kaptam olyan jelzőt hogy Fideszes vagyok, ami sértő és megalázó annak tudatában hogy mennyire káros az Országra ez a kormány. Miért van az hogy ennyire leegyszerűsítik az emberek a háborús véleményeket és kategórizálják pártok szerint?



2023. márc. 18. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
Ez a kétbites agyú ellenzékiek szokása csak. Nekik csak a Soros sajtó létezik, és ha abban azt írják, hogy Ukrajna el fogja foglalni mind az 5 megyét, akkor azt hiszik szentírásnak.
2023. márc. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Jaj, ti ostoba narancskomcsik még mindig nem tudjátok mi mennyi bit 🤣 mondjuk az után, hogy az alapvető matematikai képességeknek is hiányában vagytok... de sorosozni, röhejes összeesküvéselméletekben hinni, lopni, csalni, hazudni, meg toporzékolnk a lúzerságotok miatt, azt tudtok.
2023. márc. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D-Mano ***** válasza:
36%

Húú, engem Fideszes oldalakon szoktak leliberálisozni meg azt mondanni, hogy Gyurcsány a gazdám meg hasonlók, amikor kritizálom a Fideszt vagy Orbánt, miközben Mi Hazánk szavazó vagyok. 😆

Ellenzéki oldalakon meg nyilván le Fidesz-birkáznak engem meg hasonlók, mert szerintük a jobboldal csak a Fidesz... 😅

Olyan jó lenne, ha ez a 2 féle ember lemeccselné egymás közt, hogy mi vagyok... 😃

2023. márc. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 ez hiba, mert a fidesz sem jobboldali, meg a mitanyánk sem ;)
2023. márc. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!