Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Áprilisban is emelkedni fog...

Áprilisban is emelkedni fog az infláció 2023-ban? És vesz még új traffipaxokat a kormány? Hogyne csak az inflációval, az adókkal, hanem a büntetésekkel is pénzt tudjon behajtani a kormány?

Figyelt kérdés
2023. márc. 18. 16:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%
Utánanéztem az nem damil volt eredetileg, hanem egy mágnes. Persze magyar ember vízzel főz, szóval így elképzelem, ahogy a dízel F Astrán keresztül húzza a damilt. 🤣
2023. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#10 damillal elhúzom a mágnest a rendszám hátoldaláról, így a vaslemez csíkra erősített tuja ág leesik a rendszám túlsó feléről, ha lemeszelnek.


Jobb mint az eddigi rálógó sisakháló, mert ezt kimagyarázni sem kell.


Damillal faleveleket húzni a rendszámra... azt hogy kell elképzelni?

2023. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Azért 30 -as a táblához helyezik, ahol nem nehéz belehajtani. Hagyjuk azt az én seggemet is próbálja megmenteni."


Meg azok a k...(edves) gyalogosok is folyton átmennek a zebrán, nem? Azért fék csak van az autón. Illetve nyilván jól látsz, és látod a 30-as táblát.


"#7 a bokorban bújó traffizó rendőrökről volt szó. "


Ezt betudom a tudatlanságnak. Ugyanis a kérdésben most vásárolt traffikról van szó. Azok pedig fixen felszereltek lesznek.

Nem mellesleg mi a különbség a fix és a bárhol máshol lévő traffipaxok között? A bokorban állóknál is van sebességkorlát, amit be kell tartani. Ha az éppen 30-as, akkor 30-at. Ha 50, akkor az 50. Ha többel mész, akkor vállald a büntetést (nyugi: én sem vagyok szent, és vállalom, ha megbüntetnek). Ha erre nem vagy képes, akkor ne vezess, mert akkor biztos, hogy más szempontból is életveszélyes, ha az utakon vagy.

2023. márc. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nyugi én is szoktam vállalni a büntit, csak akik a traffipaxokat vásárolják azok nem szeretik, gondolom a lakókörnyezetükbe egy se megy.A te általad védet kis emberkék fosztottak meg bizonyos jogaidtól, nem is oly régen. És OV pénzbehajtásra kell a traffipax nem, hogy engem védjen.
2023. márc. 19. 09:16
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem vállalom a büntetést, és nem is tartom be a sebességkorlátokat amit idiotizmus, vagy leszaromság eredményezett, lásd a füves pusztán érvényben lévő indokolatlan 50-es korlát.


Ugyanerre biztatok mindenkit.


Más megoldás jobb lenne, de mivel a szép szóból nem értenek az állami szervezetek, ezért ez a más megoldás csak a tettlegesség lehet, pl a fent írt hibák kijavítása rongálással (pl sebességkorlát táblák szétvágása- maradandó kézi javítása, jelzőlámpák tönkretétele, útburkolati jelek kézi javítása).


Nem csak fix traffipaxok jönnek, jönnek bizony a sima pénzbehajtásra kitalált bokorba bújós változatok is.

2023. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Koplárovics Béci ***** válasza:

"A te általad védet kis emberkék fosztottak meg bizonyos jogaidtól"


Egy: nem védek én senkit. A józan észt igen. Kettő: semmilyen jogomtól nem fosztottak meg. Ugyanúgy jogom van gyorsan hajtani, mint korábban. Téged melyik jogodtól fosztanak meg a traffipaxokkal?


"És OV pénzbehajtásra kell a traffipax nem, hogy engem védjen."


Kiegészíteném az előző kérdésem: a gondolkodáson kívül melyik jogodtól fosztottak meg?

2023. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!