Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Áprilisban is emelkedni fog...

Áprilisban is emelkedni fog az infláció 2023-ban? És vesz még új traffipaxokat a kormány? Hogyne csak az inflációval, az adókkal, hanem a büntetésekkel is pénzt tudjon behajtani a kormány?

Figyelt kérdés
2023. márc. 18. 16:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Én már kigondoltam a rendszámtakaró megoldásomat, amit olyan helyzetben egy damil megrántásával "biztos úr, hát látja ezek a levelek menet közben tapadtak a rendszámra, de latta, hogy le is estek!" kezelhetek. Ráadás, ingyenes autopálya matrica egész évre 😅
2023. márc. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Nem hittem, hogy van olyan zakkant elme, aki össze tudja kapcsolni a traffipaxokat és az inflációt, de tévednem kellett.
2023. márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A traffipaxból befolyt bírság is az állam kasszájába megy, tehát egy fajta adónak is tekinthető.
2023. márc. 18. 17:06
 4/16 anonim ***** válasza:
#2 a kormányban sok ilyen van, minden bevételkiesést összekapcsolnak a pénzbeszedés növelésével.
2023. márc. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2-es: az emberi hülyeség határtalan!
2023. márc. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A rendőrség úgy működik, mint egy TSZ, bírság, bírság , bírság ez a lényege, a többi az csak sallang. A bírság meg az állam kasszába megy. Több traffipax több hibázási lehetőség, több bírság, több pénz folyik az állam kasszájába. Ennyi erővel kitehetnének minden egyes település ki-és bevezető útjára egy kaput, ahol tízedet is kellene fizetni.
2023. márc. 18. 17:24
 7/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

A traffipaxot akkor tudnám behajtásnak nevezni, ha kötelező lenne gyorsan menni. Nem az. Ha te olyan helyen mész gyorsan, ahol ráadásul tudod, hogy traffipax van, akkor elmebeteg vagy.

Ráadásul ezeket a mostaniakat is olyan helyekre szerelik fel, ahol rendszeresek a balesetek. Értsd: a te seggedet is próbálják megmenteni.

2023. márc. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azért 30 -as a táblához helyezik, ahol nem nehéz belehajtani. Hagyjuk azt az én seggemet is próbálja megmenteni.
2023. márc. 18. 17:36
 9/16 anonim ***** válasza:
54%

#7 a bokorban bújó traffizó rendőrökről volt szó. Azok olyan helyekre szoktak állni ahol indokolatlan sebességkorlátozás van, amit senki sem vesz figyelembe, persze jó rejtett helyet keresnek. Aztán ott dől a pénz.


Engem is 3 éve (igen amikor sírtak hogy a covid miatt mennyire meg van terhelve a rendőrség is...), egy lakott területnek számító 2km füves pusztán keresztül menő úton fényképeztek le, ahol az egyetlen építmény egy zöldséges kajiba volt, amögött sunnyogtak.

Az úton mindenki 80 körül megy, kivéve amikor a fél óránként közlekedő busz mögött feltorlódik a sor.


Azóta van takarásban a rendszám.

2023. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
Azért ez a damil megrántásával faleveleket húzok a rendszámtáblára mindent visz. 🤣
2023. márc. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!