Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán nem látja értelmét a...

Orbán nem látja értelmét a helyreállításnak Kolontáron. Jól látja?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 10:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
77%
Én speciel azonnali vagyonelkobzást csinálnék és börtönbe vágnám a cég vezetőségét.
2010. okt. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
91%

"Bár én biztos vagyok benne, hogy ott semmi mérgező anyag nem marad 2 hét múlva"


Hát ezt baromi rosszul látod...

2010. okt. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs értelme. Az ott utólag újraépített házaknak már semmi értékük nem lenne. Senki nem merne már odaköltözni. De gondolom, az ajkaiak is elmennek a környékről, és a többi település lakói is a kistérségben, ha lehetőségük lesz rá.

Egy ilyen veszélyes anyagot hogy lehet ilyen körülmények között tárolni????????

2010. okt. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem sincs értelme. Azt hogy mi lesz a környezettel, mivel példa nélküli a dolog -ma még nem tudni. Az, hogy ott élet soha többé nem lesz , talán túlzás. Mindenki döntse el, mit akar, a falu másik részében élni, vagy másik településre költözni. Az utóbbi is teljesen érthető.


A pénzharácsoló felelőtlenség - nem először és nem utoljára - hatalmas károkat okozott. Embereket ölt, életek munkáit tett tönkre, természetet pusztított (hatalmas területek élővilága kipusztult).

2010. okt. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
70%
Hmm, akkor most olcsók ott a telkek...
2010. okt. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
41%

utolsó xD ez elég zsidó kijelentés volt .

És igen jól látod kérdező , itt már csak a segilyesek telepednek le .

2010. okt. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
70%

Orbán már tervezteti az új falut, szuper házak épülnek állami pénzen, a beköltözők 30 évig törleszthetik a költségeket, egy részét behajtják a Mal-on és a falu neve:

Orbánfalva.

2010. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

de most miért kell Orbánozni? sokkal nagyobb a baj! na ezért fog elpusztulni ez az ország, mert nem láttok tovább az orrotok hegyénél!

Jól látja, kia f*sz akar ott élni? teljesen tönkrement minden, a büdös életbe nem lehet már helyreállítani, még földcserével sem!

a helyike is ezt gondolják, akkor ők is viktátorok vagy mi? -.- istenem nőne már be a fejetek lágya!

2010. okt. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Ki tudja mennyibe kerül "ezt" helyreállítani...meglehet, hogy "annyi" pénzből már egy "új falut" lehet létre hozni...mivel nő vagyok, nem értek a műszaki dolgokhoz, de szerintem amit még menteni lehet azt mindenképp el kell onnan hozni...gondolok itt a tetőcserepekre...feltéve ha nem régi és újra lehet használni...ezen több száz ezreket meg lehet spórolni házanként!
2010. okt. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Sztem a mostani lakók nagy része a kártérítésekből máshova fognak költözni, Kolontáron pedig nagyon olcsók lesznek a házak/telkek, és egy csomó cigány fog odaköltözni, ill. más szegény, szorult helyzetben lévő emberek. Itt, mondhatni a közelben van egy atomhulladéklerakó (Garé) a Bosta-Szilvás-Szőke útvonal mellet meg vmi betonhordókban szintén vmi veszélyes hulladék van, ezért ezek a falvak, annak ellenére, h kb. 10 percre vannak a megyeszékhelytől, eléggé el vannak hanyagolva, lerobbant házak, sok roma......ilyen sorsa lesz sztem Kolontárnak is...
2010. okt. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!