Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jövő nemzedékei vajon sírni...

A jövő nemzedékei vajon sírni vagy röhögni fognak azon hogy a Fidesz "anno 2022-ben" palira tudott venni egy egész nemzetet a "hanyatló Nyugat" dumával?

Figyelt kérdés

Ott künn a "hanyatló Nyugaton" már most is kész viccnek tartják ami itthon a Mesehíradóban megy az átoperálásokról pl.

A jövő nemzedékei vajon hogyam fognak erre emlékezni a jövőben hogy egy egész nemzetet verébnek nézett az Orbán?



2023. márc. 21. 18:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
19%
Komolyan azt hiszitek, hogy ezért vesztettetek? Nem hiába kaptok ki sorban negyedszer.
2023. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
20%

Én nem vagyok se fideszes, se jobboldali, de az tény, hogy a nyugat hanyatlik.

A 90-es években jellemző nyugati hegemóniának már vége, katonailag és gazdaságilag is sokat vesztett a nyugat a relatív súlyából.

2023. márc. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
17%
A jövő Európai nemzedékei örvendeni fognak és azt tanítják, hogy európa mindig is Kalifátus volt, csak egy röpke évezredig bitorolták a fehérek a kontinenst
2023. márc. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
15%

az internetes külföldi kommentek inkább arról szólnak, hogy bár nekik is olyan politikusaik lennének, mint az orbán, mármint ha azokról beszélünk akik a jólétet a munkájukkal teremtik meg


a választásokat pedig az arabok afrikaiak és segélyesek döntik el, balra...


arról meg fingjuk sincs, hogy ki az amerikai pénzből megcsinált messiás magyarországon, csak orbánt ismerik

2023. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
74%
19:12: aham, igen. A náci véleménybuborékokban esetleg.
2023. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
79%
A történelmünk egyik legsötétebb foltja lesz az orbán rezsim. Persze akkor majd mindenki letagadja hogy fideszes volt, amikor meg nem sikerül azt hazudja belülről bomlasztotta a rendszert.
2023. márc. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
69%
1es Válaszoló azért kap ki az ellenzék egymás urán negyedjére mert a hozzád és másik utánad lévő három válaszolóhoz hasonlók folyamatosan megválasztják a kormányt mert ti olyan emberek vagytok akiknek az agyában egy kép él: Mindenki más aki nem a Fidesz vagy Orbán az egy förmedvény teljesen mindegy hogy jót akar e az országnak vagy milyen programja van az egy nyomorult a ti szemetekben mert Orbán meg a Fidesz azt mondta rá én a szemedben egy libbant agyhalottnak számítok mert erre nevelt téged az Orbán média ennyi az agyi kapacitásod és rengeteg hozzád hasonló ember van aki ezt hangoztatja hogy mindegy mennyire rossz mindegy mit csinál a kormány csak a másik ne legyen na ezért választjátok meg a kormányt és ezt ti is nagyon jól tudjátok csak szánni tudlak titeket és hogy ennyire beszűkült látókörű emberek kezdenek egyre többen lenni ebben az országban
2023. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
16%

"teljesen mindegy hogy jót akar e az országnak"


ti mindig csak jót akartok, csak soha nem jön össze

a javunkat... ingót is ingatlant egyaránt

2023. márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
73%
9es Milyen ti ? Látod erről beszélek hogy egy átlag dolgozó ember vagyok milyen ti ? Én egy ember vagyok aki normális európai béreket meg megélhetést szeretne Magyarországra ne pedig 180 ezres minimálbért amivel lassan Afrikában körbe röhögnek meg normális egészségügyi ellátást ha már vonják meg nyugdíjrendszert meg oktatást ezt szeretném minden magyar embernek meg saját magamnak ezzel szemben te kezded az ellenséges hangnemet és a megkülönböztetést hogy ti mintha valamilyen rossz szándékú csoport tagja lennék látod erről beszéltem a beszűkült agyi kapacitás
2023. márc. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
82%
19:25: mit vársz egy másfél csillagos egyéntől? Azt hiszem, ő már rendesen a helyére van téve az oldalon, csak nem képes felfogni még ezt sem.
2023. márc. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!