Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor és Gyurcsány...

Orbán Viktor és Gyurcsány Ferenc hogy tud ilyen szavazóbázist fenntartani? Valamit csak tudhat a két öreg motoros.

Figyelt kérdés

2023. márc. 21. 20:26
1 2
 1/12 Sulek Péter ***** válasza:
72%
Megvan a maguk tehetsége, a politikusok között kiemelkednek. karizmatikusok.jó beszedkeszseg, szervezokeszseg.mind a kettő egyéniség, akiknek vannak jó elképzeléseik. Sajnos a pénz és a hatalom fontosabb nekik,mint az ország, a kepessegeiket lehetne jó célra is használni
2023. márc. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Tanultak anno elvtárséktól. Ők tudták hogy kellett hülyére venni egy nemztetet 40 éven keresztül.
2023. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Azért Orbán zsinórban behúzta a negyedik kétharmadot, Gyurcsány meg össze szokott kaparni 10-20 képviselőt a parlamentben. Nem egy kategória.
2023. márc. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%

"Valamit csak tudhat a két öreg motoros."

Igen, "valamit" tudnak. Csak nem ugyanazt.

Gyurcsány hazudni tud, Orbán meg kormányozni az országot.

2023. márc. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem semmi tehetségük nincs szimplán a magyar emberek egy jelentős hányada annyira primitív hogy ilyen emberekre tartanak igényt érdekes módon én 26 évesen tökéletesen látom hogy Gyurcsány egy pszichopata kaliber aki próbál okosnak tűnni folyamatosan megjátszani magát míg Orbán egy tekintélyelvű diktátor jegyeivel rendelkezik ami párosul egy óriási gúnnyal és lenézéssel a másik emberrel szemben az empátia teljes hiánya képmutató és mindkét embertől a frász kerülget egy forintot nem bíznék rájuk nemhogy egy országot az más kérdés hogy az emberek nagy része agyilag nem tart ott ahol én elég szánalmasnak találom a dolgot ugyanis egy teljesen átlag egyszerű embernek tartom magam ez csak a társadalmat jellemzi hogy ennyire alul van a léc
2023. márc. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Orbán úgy, hogy jól kormányoz, Gyurcsány meg úgy, hogy meghülyített pár százaléknyi fanatikust.
2023. márc. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%

#5 "érdekes módon én 26 évesen tökéletesen látom hogy Gyurcsány egy pszichopata kaliber aki próbál okosnak tűnni folyamatosan megjátszani magát míg Orbán egy tekintélyelvű diktátor jegyeivel rendelkezik ami párosul egy óriási gúnnyal és lenézéssel a másik emberrel szemben az empátia teljes hiánya képmutató és mindkét embertől a frász kerülget egy forintot nem bíznék rájuk nemhogy egy országot "

Nem ez az érdekes, hanem hogy azt hiszed jól is látod a dolgokat. Az egészből "csak" a valóság ismerete hiányzik. Mondjuk azon valóságé, hogy Orbán 1998-ban volt először miniszterelnök és 8 évig teljes békében, nyugalomban várta az emberek döntését, egyrészt arról, hogy legyen-e továbbra is ő a fidesz elnöke, másrészt, hogy kormányra kerülhet-e a fidesz ismét. Azóta 4 alkalommal nyertek és a diktatúrának se híre se hamva. Meddig kell még várni, hogy a "diktátor jegyeivel" diktátor is akarjon lenni? Még 30 évet?

Ezzel szemben gyurcsány az első percben bukott a hazugságaival. Szóval mit is látsz te jobban mint az a 3 millió ember akik a fidesz-kdnp-re szavaztak? Ismét.

2023. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
7es Ha te nem látod hogy az ország különféle szektorainak az államosítása és a média folyamatos befolyásolása és emberek agymosása hogyan kapcsolódik egy diktátor személyéhez az nem az én problémám én nem állítottam hogy jól látom a dolgokat én azt állítottam hogy mit tapasztaltam és milyen jegyek olvashatók le a két emberről ezzel szemben te leírtad hogy te miért látod jól a dolgokat mintha valami egyetemes tudásod lenne és ez a probléma a mai magyar emberekkel kijelented hogy Orbán milyen jó és kész holott én nem állítottam se azt hogy mi jó mi nem én konzekvenciákat és személyiség jegyeket írtam le ez a baromi nagy különbség kettőnk között hogy nem telibe vert ígéretek meg szavazó bázis alapján igazolom a mondandómat hanem a saját leszűrt tapasztalataim alapján ezzel szemben te csak annyit tudsz mondani hogy 3 millió ember megválasztotta Orbánt hát milyen jó ember és én meg hülye vagyok hogy nem tapsolok hozzá de nincsen semmi más csak egy szám akik egy x-et tettek de ettől még nem lesz valami jó :D jó attól lesz valami ha kimutatható dolgokkal igazolni lehet hogy az egész lakosság vagy egy jelentős része számára előnyös dolgokat és élethelyzetet biztosított pl ez egy jó kormány ismérve lenne de a büdös nagy helyzet az hogy Gyurcsány óta érdemben alig változott a helyzet viszont korrupció gyanúk meg folyamatosan vannak ahogy Mészáros féle oligarchák is sajnálom de számomra ez nem a kimutatható jó kategóriája
2023. márc. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%

#8 A vicces az, hogy semmi olyat nem írtam le, hogy "Orbán miért jó", mégis erről írsz. Pont így nem vagy képes az ország helyzetét sem valósan látni. Kizalálsz valamit majd azt hiszed az a valóság.

Engedd meg egy 50 évesnek, hogy mivel át is élte azt amikor Orbán ellenzéki pártvezető volt, amikor először került kormányra, majd ismét ellenzékbe és ismét kormányra, hogy biztosra vegye egy picinykét jobban látja mi történt, mint egy ma 26 éves, aki még nem is szavazhatott amikor nem Orbán volt a miniszterelnök.

2023. márc. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
9es Én megengedem sőt én elfogadom azt is hogy te azt gondolod hogy amit te látsz jónak az a valóság míg te mindenáron próbálsz meggyőzni hogy azért mert 50 éves vagy te biztos hogy jól látod a dolgokat és kimutatható dolgok helyett sallangokkal igazolod a mondandódat de mint írtam engem nem zavar ha te így látod jónak ám legyen én azért továbbra is úgy gondolom hogy ilyen kaliberű egyének mint Gyurcsány és Orbán csak olyan embereket tudnak befolyásolni és szavazásra bírni akik nem látnak át rajtuk de én a legtöbb képviselővel szemben ilyen vagyok szerintem nem túl bölcs dolog másokra bízni a döntéseinket főleg kétharmaddal minden esetben kéne valami kontroll is az emberek alá nem gondolod ?
2023. márc. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!