Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire következtetsz arról,...

Mire következtetsz arról, hogy a tanárok nem vállalják (önként) a nyári táboroztatást?

Figyelt kérdés
2023. márc. 22. 10:59
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
Plusz fizetést kapnának, de úgy sem.
2023. márc. 22. 11:00
 2/48 anonim ***** válasza:
89%
Én arra következtetésre jutottam, hogy a tanárok nem vállalják önként a nyári tábotoztatást.
2023. márc. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
28%
Ő dolguk, hogy ki milyen munkát vállal be. Nekem nincs gyerekem, de a szülőket sajnálom, mert valahogy meg kell oldani a gyerekfelügyelelet, mivel az egész nyári szünetet senki sem tudja szabadságnak kivenni. Így meg gondolom fizethetik a fizetős táborokat, ami nem kis pénz...
2023. márc. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
87%

Nekem egy tök beteg elméletem támadt :O lehet hogy ők is szülők? Lehet hogy nincs kire hagyni a saját gyereküket hogy nettó 170 ezerért máséra vigyázzanak? Lehet ők is ki akarják venni az éves szabadnapjukat ami ugyan annyi nekik is mint bárki másnak a MTK alapján.

Az is lehet hogy nem olyan komcsik mint pintér elvtárs aki kitalálta hogy dolgozzanak kommunista szombat helyet kommunista nyaraltalást?


Azok a rohadt tanárok! Nem dolgoznak évi 365 napot! Semmi elhivatottság nincs bennük.......

2023. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
87%

Én azt hallottam, hogy megalázóan kevés a munkabér egy ilyen táborért, pl. 1000-1500 ft körüli vagy alacsonyabb órabérek, stb.


Azt hozzátéve, hogy egy építőipari segédmunkás ennek többszörösét keresi, nem csodálom, hogy nincsen kedve táboroztatni nyáron. Én is ilyen szituban elmennék pl. egy magántáborba, rendes, piaci bérért, vagy akár az építőiparban, vendéglátózásban is sokkal többet keresnék.

2023. márc. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
88%

"Lehet hogy nincs kire hagyni a saját gyereküket hogy nettó 170 ezerért máséra vigyázzanak?"

Eddig sem volt kötelező a táborozatás amúgy... Legalább is itt nálunk a városban egyik iskola tantestületében sem (5 általános iskola, egy gimnázium).

2023. márc. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
90%
Csak laikusként tudok nyilatkozni:eszem ágában sincs azt csinálni a szabadidőmben amit főállásban is csinálok.bármi mást csak azt ne.
2023. márc. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
13%
5) az építőipari segédmunkások meg szoktak halni munkahelyi balesetben tehát ez elképesztően rossz példa volt.
2023. márc. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
0%
A táborozás nem munka, hanem egyfajta kaland, aki nem vállalja el, rossz pályát választott magának.
2023. márc. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
84%
Igazuk van. Én sem vállalnám. Sőt ha tanár lennék már oda szartam volna sintér autójának motorháztetejére.
2023. márc. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!