Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a dollárbaloldal...

Mit gondoltok a dollárbaloldali média újabb szégyenteljes botrányáról?

Figyelt kérdés

Maguknak pénzt, Magyarország ellen szankciókat követeltek Brüsszeltől a dollármédia vezetői.


[link]


2023. márc. 22. 14:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Azt gondolom, hogy egy sikertelen ember vagy, akinek az egyetlen öröme az életben, hogy a szájába rágott dolgokat ismételgesse, mint egy papagáj :)
2023. márc. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ne magadból indulj ki egyes
2023. márc. 22. 14:08
 3/22 anonim ***** válasza:
53%
Nem baj, hogy sikertelen vagy, a lényeg, hogy találd fel magadat. Egy origó cikknek is lehet örülni az arra fogékonyaknak.
2023. márc. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ami a cikkben van, annak azért hadd ne örüljünk, bár nem tudom olvastad-e. Vannak többen, akik meglátják origó vagy mandiner, meg se nyitják, minek, úgyis hazudik. Pedig nem.
2023. márc. 22. 14:13
 5/22 hypno ***** válasza:
76%
Ez ugyanaz az Origó, ami országos bajnok a sajtó helyreigazítási elmarasztaló ítéletekben, mert annyit hazudik?
2023. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Meg ugyanaz a hazug dollárbaloldali média, ami a nyilvánvalót is letagadja.
2023. márc. 22. 14:29
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
#4: Nem egyszer megadtam az esélyt az origónak is, de mindig csalódnom kellett. Nem azért, mert fideszes, hanem mert konkrét tényszerű dolgokról is hazudnak. Amelyik lapot a bíróság ennyiszer elmarasztalja, azt nem lehet komolyan venni. Sajnos ma már a vadhajtásokkal megegyező színvonalat produkál. A másik oldalon is van ilyen, pl a nyugati fény. Azt sem olvasom. Akinek ilyesmikre van igénye, az tegye, én nem fogom.
2023. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%

"Vannak többen, akik meglátják origó vagy mandiner, meg se nyitják, minek, úgyis hazudik."


Ez pontosan így van, ha ennyit írsz kommentnek mindenféle körítés nélkül, akkor máris lenne végre egy pont, ahol az értelmes réteg és te egyet tud érteni. :)

2023. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%
Remélem igaz, megérdemli a kormány a szopatást, nem kellett volna húzogatni Brüsszel bajszát, hogy a fideszeseket idézzem. :D
2023. márc. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
12%
Vergődnek a libsik. Szerintem nem kell mondani semmit.
2023. márc. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!