Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok, mit gondoltok...

Liberálisok, mit gondoltok arról, hogy az általatok gyűlölt és homofóbnak tartott jobboldaliak talán mégsem olyan rosszak?

Figyelt kérdés

Megjelent egy cikk a Mandineren, hogy halálbüntetéssel sújtják ezután a homoszexualitást Ugandában. A legtöbb jobbos kommentelő meg azt írta, hogy ez véglet és butaság, csak az LMBTQ-propagandát kell tiltani. Tehát megvédték a melegeket. Akkor mégse olyan meleggyűlölő rossz emberek, mint azt gondoljátok?


[link]


2023. márc. 22. 23:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%
Még ez sem vesz rá, hogy megnyissak egy mandineres linket.
2023. márc. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%

"csak az LMBTQ-propagandát kell tiltani."

Ha ez tenyleg a jobbosok tobbsegenek a velemenye lenne, akkor Orban nem folyatna meg a csapbol is az lmbtq propagandat. De ok szomjaznak a propagandara, a gyulolkodesre, az lmbtq-ra, hiszen maskent kit tudnanak gyulolni?

2023. márc. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%

Nem vágom le a lábad, csak eltöröm, pedig levághatnám amúgy, és vannak olyanok, akik meg is teszik. Ugye milyen rendes és humánus vagyok?!

Kb. ugyanez a szint ez is.

2023. márc. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
#3: Nem. Ha azt mondanák, hogy nem kell kivégezni a melegeket, csak börtönbe zárni, akkor állna az analógiád. De a jobbosok nem ezt mondják, hanem hogy éljenek a melegek, ahogy akarnak, csak a témával hagyják békén a társadalmat, mert nem közügy.
2023. márc. 22. 23:20
 5/25 anonim ***** válasza:
18%

"Nem vágom le a lábad, csak eltöröm, pedig levághatnám amúgy, és vannak olyanok, akik meg is teszik. Ugye milyen rendes és humánus vagyok?!


Kb. ugyanez a szint ez is."



A magyar liberálisok nem valódi liberálisok, csak kényszerűségből átvedlett bolsevikok.

2023. márc. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
38%
Én anarchista vagyok, szóval nekem 8.
2023. márc. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%

"csak a témával hagyják békén a társadalmat, mert nem közügy"

A homoszexuálisok jogai igenis közügy, ahogy bármilyen hátrányos megkülönböztetésben élő ember joga is az. Nonszensz hogy a tolókocsisoknak külön komplett illemhelyiségeket alakítanak ki és épületeket alakítanak át, vagy hogy a vakoknak méregdrága tréningeken vakvezető kutyákat képeznek, de közben két nő nem házasodhat össze...

2023. márc. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
Én liberális vagyok, a véleménykülönbségért sosem gyűlöltem senkit sem. Honnan veszed, hogy gyűlölném őket, csak mert más a véleményük egyes dolgokról?
2023. márc. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
#8: Többször kaptam már meg, hogy náci szardarab vagyok liberálisoktól itt az oldalon, miközben semmi náci dolgot nem írtam.
2023. márc. 23. 00:41
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom te irkálod ki a többi lmbtq-s kérdést is, azért neveztek egyesek szardarabnak. De ez csak egy vélemény, vagy sejtés, lehet hogy téves.
2023. márc. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!