Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2030-ra visszaelőzzük Ausztriá...

2030-ra visszaelőzzük Ausztriát vagy ez már a Brüsszeli szanckióknak hála elment?

Figyelt kérdés
Még a háború volt egy reális kormánypárt terv arról, hogy 2030-ra az soztrák színvonalon éljünk. Amire ugye a Bankválság miatt már egyre kevesebb esélyünk lehet [link] Van mgé remény?

2023. márc. 23. 12:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Remélem ez csak vicc.
2023. márc. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
hallod...úgy megelőzzük...csak előbb még a kanyarban kisodródik az ország a 500m-es szakadékba
2023. márc. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Afganisztánt talán megelőzzük 2080-ra.
2023. márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is üres duma volt a híveknek. Ahhoz, hogy ez megtörténjen el kellene engedni a centralizált, személyi kultuszra épülő korrupt illiberális rendszert, és helyette egy normális, decentralizált módon működő demokráciát kellene építeni.


Ez kezdődik az oktatással és folytatódik a transzparens állammal. Ahelyett, hogy strómanokat pumpál az állam, a belföldi versenyt kell élesíteni, hogy mihamarabb megerősödjenek a hazai vállalkozások, és kiléphessenek a közös piacra. Japán úgy lett a II világháború veszteséből gazdag ország, hogy '45-től kezdődően igen éles belpiaci versenyben edződtek meg a vállalataik. Amikor azok a 80-as években kiléptek az igényes hazai piacról a nemzetközi térbe, nem volt minőségben versenytársuk.


Ez kell itthon is. (szakmai) alázat, kifogástalan minőség, erős verseny. Ehhez szorgalom és tudás kell. A szorgalom azt hiszem megvan, a magyar ember tud keményen dolgozni. A legjobbjaink közös tulajdonsága, hogy megvan bennük a (szakmai) alázat. Ez nem valami szitokszó, ez azt jelenti, hogy tudom, hogy mit nem tudok még, és tisztelem azt, amivel foglalkozom.


Ehhez képest mi van? Az "ez nekem jár" arroganciája, aztán csodálkozunk, hogy egy léhűtő banda rombolja az országot immár 12ik éve.

2023. márc. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ember, nem tudom, ez trollkodás-e, de ha nem, akkor az emberi butaság egyre elkeserítőbb. 4 évig éltem és dolgoztam Ausztriában. Mi azt a szinvonalat soha (!!) nem fogjuk utolérni, nemhogy visszaelőzni. Amúgy meg hogy előznénk vissza, mikor mindig is jócskán lemaradva, mögötte kullogtunk?
2023. márc. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Visszaelőzzök? Volt, amikor előttük voltunk?
2023. márc. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Humor kategória jelenleg...
2023. márc. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 MolotovPunk ***** válasza:

A valóságban biliben lóg a keze azoknak, akik ezt a 2030-as fikciót állítják... Egyébként valószínűleg 2100-ra sem fogjuk előzni Ausztriát életszínvonalban!

[link]

2023. márc. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 MolotovPunk ***** válasza:
Mellesleg egy olyan országról beszélünk, ami alap hangon 30 évvel előttünk jár!
2023. márc. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz ausztriának is le kellene állnia,hogy 100-200 éven belül utólérjük.
2023. márc. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!