Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szólsz ahhoz, hogy a...

Mit szólsz ahhoz, hogy a tegnapi Ugandai törvény szerint halálbüntetés jár az LMBTQ-soknak?

Figyelt kérdés

2023. márc. 23. 16:14
A kérdező szavazást indított:
Helyes, Magyarországon is így kéne
Kicsit túlzás, elég lenne az életfogytiglani börtön
Homokos vagyok, szóval engem felháborít
38 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
86%
Hogy nem tudsz szöveget értelmezni.
2023. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
62%
Az ő dolguk. Nem gondolom, hogy nekünk Európából kéne megmondanunk nekik, hogy mi erkölcsös és mi nem.
2023. márc. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
82%
A már amúgy is elmaradott országokra mostanában jellemző hogy még inkább lesüllyednek és hátrafelé haladnak. ld. hazánkat is.
2023. márc. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
14%
Támogatom.
2023. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
82%

Mi a franc köze van ennek a magyar politikához?

Kérdező, ugye te vagy az aki egész nap óránként LMBTQ-s kérdéseket okádsz ide? Mi van veled bekattantál, vagy nagyon látens meleg vagy csak nem akarod elismerni magadnak csak azért sem?

2023. márc. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
10%

Úgy megemlítek valamit érdekességképp. Sokan fel szokták hozni ellenérvként valami tiltására az amcsi szesztilalmat. Az amerikai törvények nem tudták kezelni a problémát, csak a bűnözést generálták, így végül eltörölték.

Erdekességképp az afrikai országok többségében nem is tilos az ittas vezetés. Ami még érdekesebb korlátozás sincs a véralkoholszintre mint Európában. Ráadásul buzulás is olyan mint a fehér holló.


Valahogy az afrikai törvények tudják kezelni a bűnözést.

2023. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
76%
Én az ilyen idióta kérdéseket büntetném halálbüntetéssel
2023. márc. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 Fero89 ***** válasza:
90%
Azért beszédes a kérdező erkölcsi értékeiről, hogy szerinte egy embercsoport lemészárlása csak azokat kéne felháborítsa akik az adott csoporthoz tartoznak. Néha úgy érzem az 'emberség' jelzőre új szót kéne találni mert a modern emberiség jelentős részére nem jellemző.
2023. márc. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
85%
#6 Akkor sétálj egyedül Johannesburg vagy Fokváros egyik random sikátorában ékszerekkel és telefonnal a kezedben, és nézzük meg, hogy élve kijössz-e. Ha már szerinted ennyire sikerült az afrikai országoknak kezelniük a bűnözést 🤣🤣🤣
2023. márc. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
89%
Kénytelen voltam a 3-ast bejelölni úgy is, hogy nem vagyok meleg, mert felháborít ez a törvény.
2023. márc. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!