Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megmentette a kormány a...

Megmentette a kormány a forintot, újra erős az euróval szemben. Miért rohannak ilyenkor az emberek eurót venni, ahelyett, hogy örülnének annak, hogy a forint most erős? Ha tovább erősödik a forint akkor nem jó befektetés az euró

Figyelt kérdés

2023. márc. 23. 19:38
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

"#17 Azrét támadnak mert azt a pártot támogatod, aminke a politikáját több szempontból is kifogásolhatónak tartják."


De azok, akik a Fidesz politikáját kifogásolhatónak tartják, ugyanúgy élvezik/élvezték az előnyeit is, például a benzinárstopot, élelmiszerárstopot, rezsicsökkentést. Az lenne az igazságos, ha a Fidesz kritikusai lemondhatnának ezekről az előnyökről, például dönthetnének arról, hogy ők rezsicsökkentett ár helyett piaci áron akarnak gázszámlát fizetni, vagy a boltban négyszer annyiért akarnak étolajat, vagy cukrot venni.

2023. márc. 23. 20:45
 22/34 anonim ***** válasza:
88%

21 :D :D :D


Azt mondod hogy lemondhatok a 27% os áfáról? a béremet terhelő 33,5% os adóról aminek az a vége a bruttóm mire nettó költés lesz 49,5% a az enyém az 50,5% pedig 32 címen levont adó? :D


Na én lemondanék akkor a komcsi intézkedéseiről :)

2023. márc. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Én megengedném neked hogy a vizitdíjat és a kórházi napidíjat kelljen fizetned, az gondolom nagyon tetszett neked amikor Gyurcsány kormányzott, visszasírod igaz?
2023. márc. 23. 20:58
 24/34 anonim ***** válasza:
90%
Háát, Gyurcsány idejében legalább ellátás volt. És most? 😬
2023. márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
92%

"Én megengedném neked hogy a vizitdíjat és a kórházi napidíjat kelljen fizetned, az gondolom nagyon tetszett neked amikor Gyurcsány kormányzott, visszasírod igaz?"


300 forint kevesebb mint a 80 ezer amit magánba kellett hagynom mert 2024 májusára kaptam időpontot :)

2023. márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
91%
hat...mondom HAT évig vettük rezsicsökkentés címén drágábban a gázt mint amit a piaci ár indokolt volna. Az árstop meg egy kurv4nagy gazdasági fiaskó volt, részben ezeknek az intézkedéseknek köszönhető az EU átlag infláció háromszorosa most. Szóval lehet ezekkel a lózungokkal példálózni, csak hát öngól mert aki egy nagyon kicsit ért a közgazdaságtanhoz az kiröhög vele. Nem azért mert FIDESZ-es vagy, hanem mert k1b457ott buta.
2023. márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

#21

Oksa, de akkor én lemondok arról, hogy a fizum 33 százalékát levonjátok, meg a boltban akkor 27 százalékkal kevesebbet fizetek. Rendben?

2023. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
82%

"Felvállalom, hogy fideszes vagyok. Sajnos a magyar ellenzékiek többsége nem azért támad engem, mert a mondanivalómmal nem értenek egyet, hanem csak azért támadnak, mert fideszes vagyok."

Tehat nem csak fideszes vagy, hanem cigany is. A ciganyok jonnek mindig ezzel a dumaval, hogy "azert, mert en cigany vagyok".


Amugy nem tudom eldonteni, hogy te tenyleg fideszes vagy-e, es ennyire ostoba, vagy csak trollkodsz a fidesz lejaratasa celjabol, azert irsz ennyi ostobasagot.

De igazabol nem ragom magam ezen a kerdesen, mert vegeredmenyben teljesen mindegy, melyik vagy. Ha troll, akkor se logsz ki a sorbol.

2023. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
90%

"élvezik/élvezték az előnyeit is, például a benzinárstopot, élelmiszerárstopot, rezsicsökkentést. "


Ez az összes hosszú távon állati nagy hátrány, szóval nem, egyáltalán nem élvezem.

2023. márc. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
85%
Reszben pont az arsapkak miatt magas az inflacio nalunk, mit elvezzek rajta? Azt, hogy de jo, olcso, csak nem lehet kapni? Elmeroggyant.
2023. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!