Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem ironikus az élet itt...

Nem ironikus az élet itt Európában, hogy nekem csak SBudget Libra kúti csöves ásványvízre telik, egy osztrák minimál szoc segély meg már 900 Euró?

Figyelt kérdés

Pedig én dolgozó ember vagyok teljes munkaidőben, mégis nekem már csak a legolcsóbb szar budget, meg reál ásványvizekre van pénzem, részben az infláció miatt. Jó magas nátrium és alacsony hasznos ásvány anyagokkal, emiatt nekem biztos jó hamar el fognak meszesedni az ereim és hamarabb meg fogok halni szív és érrendszeri betegségekben. Ellenben egy osztrák echte léhűtő meg arany életet élhet, meg lehet mindene, egészséges kielégítő táplálkozással.

Miért ilyen igazságtalan Európa?



2023. márc. 24. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom


Én is így vagyok vele! Nekem még a sz.r trappistára se telik, ők meg parmezánt zabálnak parmezánnal.

2023. márc. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező ásványvizet inni.
2023. márc. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Van az ásványvíz helyett műanyag ízű kóla is sbudgetes vagy rákkeltő pennys tea,ami televan minden szarral
2023. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!