Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország ki fog lépni a...

Magyarország ki fog lépni a NATO-ból?

Figyelt kérdés
Egyre kritikusabb hangot üt meg Orbán Viktor a NATO-val szembe, illetve az Orosz-Ukrán háború kapcsán is kifejtette egy műsorvezető, hogy a szíve mélyén az oroszoknak drukkol a Hírtv-n.

2023. márc. 24. 22:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#3: Látom, a tények téged sem zavarnak...

[link]

2023. márc. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%

"melyik Hír TV-s műsorvezető mondott ilyet (és nyomj egy linket is hozzá). Danke!"

Bencsik, konkrétan tele volt vele a sajtó. Igazából azt mondta: nincs olyan ember ma Magyarországon, aki legbelül ne az oroszoknak drukkolna. Valami ilyesmit.

2023. márc. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

#10

Hááátéééhatalóóóm....

2023. márc. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
85%

Ezerszer okosabb, ha Bencsik helyett a kutya vonyítását hallgatod teliholdkor!!!

Még annak is több értelme van, mint Hír TV-t nézni.

2023. márc. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Orbán azért nem hülye, ő sem akar pokoli életet
2023. márc. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
22%
Remélem.
2023. márc. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
83%
Tudom, hogy sokszor jött ez már fel, de bennem van egy olyan fordulópont érzés most, hogy lehet, hogy tényleg megpróbálják kintről megbuktatni előbb Orbánt. Tisztában vagyok vele, hogy 10 éve ezt várja az ellenzéki tömb egy része -igen, én is köztük vagyok-, de, úgy érzem, hogy most olyan szintet lépett meg, ami már biztonsági kockázatot jelent, nem Magyarország számára -mert az már régóta-, hanem az Atlanti szövetség számára. Egy kontinenst próbál zsarolni a vétóival -ok, hogy most már simán átlépnek rajta-, de az amcsi viszonyban érzek némi változást. Nyiltan beleálltak Orbána. Lehet, elöször megpróbálják gazdaságilag bedönteni, ha ez sem sikerül, akkor más eszközökkel, de el tudom képzelni, hogy tényleg nem akarnak elengedni minket tagságilag, max a kormányunkat Moszkvába.
2023. márc. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
10%
Sajnos nem. A gazdái elvárják orbántól, hogy küldhessék a magyar katonákat a húsdarálóba.
2023. márc. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
95%

17 - Szép álom, bár igaz lenne!

De nyugodj meg: a diktátorok viszonylag gyorsan és váratlanul mennek a másvilágra.

2023. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!