Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lesz egyszerű, de ugye...

Nem lesz egyszerű, de ugye jövőre visszavehetjük Budapestet mostani gazdáitól?

Figyelt kérdés

[link]


Öt kemény év után ismét fellélegezhetnénk és elkezdődhetne egy érdemi munka. Dolgozzunk ezen!


2023. márc. 25. 10:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%

kari ferénél bárki jobb


persze ezt a honk-konk baloldal úgysem fogja fel

2023. márc. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Na, ennek a hülyének megint beakadt valami fogalom, amit a fideszes médiából szedett össze, olyan, mint a rágó, ami tudás helyett ragadt rá a 8/4 általánosban. Kérdésedre válaszolva lehet felsorolni, hogy mivel volt jobb Tarlós, mint Karácsony, mivel nyújtott többet? Azzal, hogy a mindenkori szent kormány csecsét(ide mást írtam volna) szopta, ezáltal több volt az állami támogatás? Meglátszik, hogy az értelmesebb emberek Bp-n élnek, és nem tudja őket befolyásolni a felcsúti vadmalac. Oda nem elég egy kiló krumpli a nyugdíjasoknak meg a cigányoknak.
2023. márc. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%

válassz tetszőleges mérőszámot, és nézzük meg, hogy jobb volt-e tarlós városvezetése


azért egyet csak tudsz mondani ugye? mert ha én mondok akkor MÓÓÓCSKÓÓS ÓÓÓRBÁNISTA EZT IS CSAK BEMAGÓÓLTAD AZ AGYMÓÓSÓDÁSBÓL

2023. márc. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező, én nem vagyok ilyen optimista.

Mivel Budapest az egyetlen olyan hely ahol eséllyel tudnak pénzszerző pozíciót szerezni, mind össze fognak állni és egyként fogják a jelöltjüket futtatni, teljesen mindegy, hogy ki lesz az.

Megmutatták 2022-ben, hogy még egy totál külsőst is képesek mind támogatni, miközben mind alkalmatlannak meg hülyének tartották - és a választási vereséget követő másodpercekben ezt nyilvánosságra is hozták. Most se lesz másképpen. Lehet, hogy Karácsonyt most majd megint "elüti a villamos" és visszalép valaki javára, de lehet hogy őt fogják újra indítani, lényegtelen, akik nem akarnak a fidesz-kdnp jelöltjére szavazni azok elmennek és újra rá fognak voksolni. Akkor is ha szívnak vele pont úgy mint mások, mert ott lesz a magyarázat - a kormány elvette tőle a pézt, ezért nem tudott jobban vezetni.

Demszky éppen ilyen alkalmatlan figura volt, a budapestiek mégis 20 évig, 5 cikluson át szavazták meg főpolgármesterüknek.

persze mindig lehet reménykedni abban, hoyg besokallnak a budapestiek és még ha nem is szavaznak a fideszes jelöltre, legalább nem Karácsony lesz akit támogatnak, hanem egy harmadik vagy negyedik induló jelöltet. remélem lesz ilyen.

de lássuk be, Budapesten valóban sok balliberális él. Az sem katasztrófa ha nekik tetsző ember ül ott a vezetésben, akkor legalább az egész ország előtt ott van az elrettentő példa miért is nem szabad engedni, hogy kormányra kerüljenek. Mert ugyanazt művelnék az országgal amit csinálnak Budapesttel.

2023. márc. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
A Fidesznek nem érdeke Budapestet megnyerni. Jobb nekik, ha Budapest ellenzéki marad, mert addig is lehet mutatni, hogy tessék demokrácia van.
2023. márc. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Demion ***** válasza:
32%

Bezzeg egy fideszes vezetés, ugye...


Nálam ma ez verte ki a biztosítékot:


"Tarra vágták az erdőt az uniós támogatásból épült lombkorona sétány építése közben"

https://www.youtube.com/watch?v=x57YdTNmJtY

2023. márc. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
valami lobkorona sétány? hűha! az már majdnem olyan, mint amikor elloptátok a 4es metrót
2023. márc. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
#7 Királyi többes?
2023. márc. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Demion ***** válasza:
74%

#7

"az már majdnem olyan, mint amikor elloptátok a 4es metrót"


Én ugyan nem loptam el, de ha már szóba hoztad, a fidesz miért nem számoltatta el őket? Lehet, hogy azért, mert nekik is jutott abból a 4-es metróból?

2023. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 MolotovPunk ***** válasza:
Remélhetőleg Budapest marad továbbra is balos vezetésű. Legalábbis én budapestiként Karácsonyra szavazok!
2023. márc. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!