Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok miért elégednek...

A magyarok miért elégednek meg azzal, hogy a nettó medián átlagkereset egész Európában itthon a legalacsonyabb, az élelmiszerárak ellenben nyugati színvonalú árakon, vagy afelett vannak?

Figyelt kérdés
Ez annak az eredménye, hogy a magyar általánosságban egy buta, analfabéta és tájékozatlan nép?
2023. márc. 25. 19:19
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
96%
Kb. Sajnos sokan így vannak.
2023. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
16%
ah gcsúgyán lene rosszab lene
2023. márc. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
3%

"A magyar egy buta, analfabéta, tájékozatlan nép?"


- konkrétan mi találtuk fel a koronavírus elleni legjobb vakcinát.

- mi dolgoztuk ki az atombomba koncepcióját

- nekünk köszönhető, hogy léteznek számítógépek

- C- vitamin, rubik kocka, mondanak valamit?

2023. márc. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
95%
#13: Igen és nagyjából mindet innen elüldözött (zsidó) emberek csinálták akik itt nem tudtak érvényesülni. :D
2023. márc. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem a magyarok a legintelligensebbek a világon, a kínaiak után. A nyelvünk nagyon illeszkedik a természettudományokhoz.
2023. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
0%
A magyarok intelligensek, csak sok a libsi, azok lehúzzák az átlagot.
2023. márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem azért mert a többség nyugis politika mentes életet akar, így nyel és szemet húny.

És nem hajlandóak elfogadni a tényt, hogy a fidesz nem fogja hagyni a nyugit senkinek se.

Sokan már sejtik...érzik, hogy nincs eü...a fizetés már a következő fizuig se tart...miközben a kaja ára nő, de megis nyelnek csak hogy nyugi legyen.

De egy esetleges nato kilépéssel akár háborúba is taszíthat minket orbàn vagy megszállás alá is kerülhetünk.

Magyarul ezek a nyugi párti emberek nem hajlandóak felfogni az alapvető tényt, hogy a nyugihoz orbánnak mennie kell mert veszélyes Magyarországra és a nyugira a pali.

2023. márc. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
77%
Én inkább úgy fogalmaznék hogy van néhány nagyon intelligens magyar, de az ország nagy része az nem ilyen. Ami a legjobban elárulja ezt, hogy a két legnépszerűbb politikus ma Magyaroszágon még így bő harminc év után is Orbán meg Gyurcsány, akik mindketten a legnagyobb kóklerek. Szóval kedves válaszolók én a helyetekben mélységesen csendben maradnék, mert ezekkel szerintem mindent elmondtam
2023. márc. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
96%

"A nyelvünk nagyon illeszkedik a természettudományokhoz."


Ettől agyvérzést kaptam. Kérlek fejtsd ki, szeretem a hozzád hasonló "nyelvészeket"

2023. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
95%
Magányos nemzet a magyar, így hát mi lettünk Európa fap_nája.
2023. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!