Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok miért elégednek...

A magyarok miért elégednek meg azzal, hogy a nettó medián átlagkereset egész Európában itthon a legalacsonyabb, az élelmiszerárak ellenben nyugati színvonalú árakon, vagy afelett vannak?

Figyelt kérdés
Ez annak az eredménye, hogy a magyar általánosságban egy buta, analfabéta és tájékozatlan nép?
2023. márc. 25. 19:19
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
4%

#30

Ezt a kisebbség hiszi és gondolja így.

2023. márc. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
18%
29es Attól hogy te kijelented hogy igazad van attól még nem lesz igazad tudod azt alá kell támasztani érvekkel hogy meggyőzz másokat, mármint az értelmes embereket, de tudom hogy nálatok abban a közegben az is elég ha egymásnak böfögtök néha valamit, de az a helyzet hogy ide ez sajnos kevés lesz bajnokom
2023. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
4%

#32

Ott van alátámasztva #27-es kommentben.

Te az mondtad (hazudtad), hogy senki nem állítja, hogy nincs rosszabbul kereső ország nálunk.

Erre én kijelentettem, hogy de, a kérdező azt állítja és bemásoltam amit a kérdésében írt. Szerintem ettől meggyőzőbb cáfolat nincs az kijelentésedre.

2023. márc. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
7%
33as én azt mondtam hogy senki nem állítja, de a kérdező valaki szóval igen úgy látszik nem esett le a poén. Hát ezért is vagy bajnok gyerek mert még egy egyszerű trollkodást sem tudsz felfogni
2023. márc. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
5%

#34

Utólag bele próbálsz magyarázni egy szóviccet a kijelentésedbe, és így próbálod megmásítani azt, ahelyett, hogy elismernéd a tévedésed. :)

2023. márc. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
35ös Majd ha a kormány beismeri hogy az elmúlt 12 év teljes kudarc volt és tönkre tette ezt az országot akkor majd én is beismerem hogy tévedtem, addig viszont csak követem azt a rendszert amit a drága miniszter úr is csinál meg ti is hiszen ha nektek lehet nekem is
2023. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

#31


5 millió embert nem gondolnék kisebbségnek.

2023. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!