Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok tényleg gyűlölik...

A magyarok tényleg gyűlölik az Orbán-korszakot?

Figyelt kérdés

2023. márc. 25. 23:14
A kérdező szavazást indított:
Gyűlölöm és azt akarom, hogy vége legyen.
Szeretem és azt akarom, hogy örökké tartson.
55 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
30%
Akkor vajon miért szavazzák meg újra meg újra, ha gyűlölik?
2023. márc. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
64%
Mert ők számolták a szavazatokat.. Persze h nyertek is
2023. márc. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
65%
1-es. A kutya nem bántja a gazdit! Max. néha vicsorog egy kicsit.
2023. márc. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
18%
Gyűlölik de nincs más lehetőség. Ki akar arra a rakás szerencsétlenre szavazni akik a jelenlegi ellenzék sorait erősítik ?
2023. márc. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem az egész 1000 éves magyar történelem legsötétebb kora, Rákosi idején sem lehetett rosszabb ez biztos. Én mér nem is bírtam tovább, a legutóbbi választások óta kijöttem Bécsbe.

Azóta már amúgy 1 év alatt még sokkal szarabb a helyzet Mo.-n mint amikor én megpattantam. Szóval igazán jó döntés volt. Otthon már biztos megőrültem volna, vagy legalábbis mentálisan visszafordíthatatlan károsodásokat szenvedtem volna el.

2023. márc. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
18%

"Szerintem az egész 1000 éves magyar történelem legsötétebb kora, Rákosi idején sem lehetett rosszabb ez biztos."

Figyu, nem tudom, te hova jártál iskolába és hogy volt-e felétek történelem oktatás, vagy pedagógus hiányában a WC-s néni tartotta meg az órákat, de ekkora marhaságokat összehordani még a legtuskóbb ellenzékiek sem szoktak. Tarthatnék neked kiselőadásokat a magyar történelemről (amely amúgy 1100 éves) és a Rákosi-korszak borzalmairól, de nem hiszem, hogy képes lennél érzékelni a vakító kontrasztot.

"Otthon már biztos megőrültem volna, vagy legalábbis mentálisan visszafordíthatatlan károsodásokat szenvedtem volna el."

Ezzel nagyjából egyetértek, kivéve a feltételes módot... :)

2023. márc. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
75%

"vagy pedagógus hiányában a WC-s néni tartotta meg az órákat" Jelenleg itt tartunk 2023-ban.


Remélem a történelmi kiselőadásaidból nem hagynád ki az internacionalista szabadkőműves zsidóság ténykedéseit. :D

2023. márc. 26. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
83%

6-os: pont te vagy a legjobb példa arra, hogy milyen iszonyatos szellemi károkat okoz az orbáni szörnyűség, ez az illiberális, unortodox, zavarodott, autokrata kipcsak baromság!!!

Az Orbán-rezsim egy totál vállalhatatlan elmebajos horda!

2023. márc. 26. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
85%
Azért azt szögezzük le,hogy orbánt csak az eu tartja vissza attól,hogy legalább putini szinten bedurvuljon a kritikusaival.A Rákosi rendszer nem volt jobb,de úgy tűnik az a cél.A világ civilizáltabb fele egy pöcegödörként tekint erre az országra,gratulálok az ehhez tapsolóknak.
2023. márc. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
84%

Én a 14es után léptem le, mondanám, hogy jövőbelátó voltam, de bárcsak ne lett volna igazam. És -már azt se birta a gyomrom-, ahhoz képest, az még köztársaság volt, ma már valami balkáni lator állam, az új Románia.

Én azt látom, hogy azok közül, akikkel én együtt nőttem fel otthon, a generációm 70-80%-a külföldön van. Alig maradt otthon bárki is a korosztályomból és már olyanokat is külföldön látok, akik még magyarul sem tudtak rendesen, nemhogy idegen nyelvet és rendes végzettségük sincs. Nem tudom, hogy mi a célja ezeknek a magyaroknak, de, hogy nem látják, hogy generációkat zavarnak el otthonról, ezt történelmi bűnnek tartom.

2023. márc. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!