Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan, aki eddig...

Van itt olyan, aki eddig támogatta az LMBTQ mozgalmat, de már nem?

Figyelt kérdés

Forditva is ugyanez a kerdesem: van itt olyan, aki eddig nem támogatta az LMBTQ mozgalmat, de már igen?

Mindkét esetben mi volt az ok?


2023. márc. 27. 15:38
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
13%
Én soha nem is támogattam és soha nem is fogom.
2023. márc. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Mi az indokod erre egyes?
2023. márc. 27. 15:43
 3/37 anonim ***** válasza:
1%
Fujjj! Hányinger band!🤢🤮
2023. márc. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
55%
Az, hogy valakit utálhat és ebből kifolyólag többnek érezheti magát valakinél.
2023. márc. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
6%
Az LMBTQ célja a pedofília legalizálása.
2023. márc. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
88%
Gyermekként nem támogattam, amíg olyan környezetben éltem, ahol a 8 általános volt a legmagasabb végzettség. Ma már tanult ember vagyok, tanultam többek között társadalomtudományi területen is, éppen ezért tisztában vagyok azzal, hogy minden embernek joga van a boldog, önálló élethez nemi orientációtól és rassztól függetlenül.
2023. márc. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
A 6-os kivételével eddig senki sem tudott indokot mondani. 6-os köszönöm!
2023. márc. 27. 15:50
 8/37 anonim ***** válasza:
35%

Semmilyen velünk vagy ellenünk szektát nem támogatok. Aki ezzel próbál zsarolni, annak én inkább ellene vagyok. Még akkor is, hogy ha ezért azzal rágalmaz, hogy én melegeket akarok verni, tudatlan vagyok, náci vagyok stb. Ez a viselkedés mind csak megerősíti bennem, hogy jól teszem, hogy nem támogatom őket.

Egyébként ha valamelyik félre tudná tenni a gyűlöletet és meghallgatni, akkor el tudnám mondani, hogy bár hetero vagyok, engem is bántottak az iskolában, ezért erre érzékeny vagyok és egyetértek azzal, hogy ezt meg kell akadályozni.

2023. márc. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 Sulek Péter ***** válasza:
78%
Sziasztok. A 6-oshoz hasonló vagyok én is. Mikor még fiatal voltam 18 alatt. Műveletlen voltam (inkább kevésbé tájékozott),és olyan közegben mozogtam, ahol gyűlöltünk mindenkit, aki kicsit is másabb volt, vagy máshogyan gondolkozott. (Szabolcs megyei vagyok) Aztán felkerültem pestre Egyetemre. Ott találkoztam más stílusú, gondolkodású emberekkel, és ahogy szépen elkezdtem szocializálódni, normalizálódni. Rájöttem, hogy minden ember érték, és el kell fogadni mindenkit olyannak, amilyen, sőt igyekszem segíteni neki ha lehet, vagy ha nem tudok legalább nem ártok nekik. igyekszem elfogadni mindenkinek a gondolkodásmódját, vallását, szexuális beállítottságát. Nálam is úgy volt, mint a 6-osnál a személyes fejlődésem része. Ma már nem utálok senkit. Empatikusabb, és elfogadóbb vagyok mindenkivel.
2023. márc. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
72%

Gyerekként, kamaszként a környezetemben az volt az alap, hogy röhögünk a melegeken, hogy undorítónak tartjuk őket, hogy a másikat leb*zizni egy vicces sértés, hogy a női ruhába öltözött férfi a legviccesebb dolog a világon, stb. Én ezt akkor nem éltem meg gyűlölködésnek, egyszerűen csak mindenki által elfogadott dolgok voltak ezek, és mivel nem láttam mást, így hát én is így álltam a kérdéshez.


Aztán felnőttem, tanultam, egyetemre mentem, külföldön jártam, elkezdtem nyelveket beszélni, így kinyílt a világ, megismertem sokféle embert és rájöttem, hogy mennyire aljas hozzáállás is volt ez, és hogy valószínűleg tudtomon kívül bántottam vele másokat, akik LMBT-k voltak, csak én nem tudtam róla. Szóval mostmár teljesen máshogy állok a kérdéshez, és igyekszem nem bántani senkit, aki más, mint én.

2023. márc. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!