Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen hatással van a Schadl-V...

Milyen hatással van a Schadl-Völner ügy a pártszimpátiádra?

Figyelt kérdés
Egyre több részlet lát napvilágot arról, hogy milyen szintű korrupciós hálózat működött és működik, sok helyen emlegetnek nagyon magasra nyúló szálakat. Befolyásolja ez azt, hogy kire fogtok majd szavazni?

2023. márc. 27. 20:34
A kérdező szavazást indított:
FIDESZ szavazó vagyok, az is maradok, mindegy, hogy mit csinálnak
FIDESZ szavazó voltam, de ez betette a kiskaput, elég volt, másra szavazok majd
FIDESZ szavazó voltam, de ez betette a kiskaput, elég volt, távol maradok majd a választásoktól
eddig másra szavaztam, másra is fogok szavazni ezentúl is
eddig másra szavaztam, de ez az ügy elérte, hogy a FIDESZ-re szavazzak, tetszik a rendszer
9 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Eddig is így volt, az emberek orra előtt pakolták a zsebükbe a milliárdokat az MSZP kormány idején is, nem a FIDESZ a bajos, hanem az egész posztkomcsi elit, akik még mindig itt ülnek a nyakunkon, pl. mert 1989-ben nem küldtük őket el a k. anyjukba.
2023. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Fidesz szavazó vagyok, és fogalmam sincs, mi ez az ügy, tehát nem befolyásolja. Nem is szoktam követni napi szinten a politikát, legalábbis azt a részét, ami engem nem érint.
2023. márc. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ezt olvasd át esetleg:

[link]

2023. márc. 27. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Orbán Viktor a korrupciót is legyőzi!
2023. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
@4 És Orbán Viktort le tudná győzni Orbán Viktor?
2023. márc. 28. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Arra semmilyen. A fideszt nem emiatt rühellem. És a baloldalt se szerettem meg tőle.
2023. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!