Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesek miért hívják az...

A Fideszesek miért hívják az LMBTQ-t LGHDTV-nek?

Figyelt kérdés

2023. márc. 29. 08:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
23%
Mert műveletlenek és kirekesztőek😡
2023. márc. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
53%
Elegem van az IMHO-OMG-LMAO-LOL kurzuslobbipropagandakampányhadjáratból!
2023. márc. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
46%
#12 akkor ne terjeszd ❤️
2023. márc. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
70%
feleslegesebb kérdés nem jutott eszedbe?
2023. márc. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
83%
2023. ápr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Lacás1976 ***** válasza:
65%
Mert a valós problémák megoldása helyett könnyebb a melegeket vegzálni....
2023. ápr. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
71%

"Mert a valós problémák megoldása helyett könnyebb a melegeket vegzálni...."

Ez tényleg így van. Lassan azon se lepődnék meg, ha a melegek vagyonát elvennék, és ezzel próbálnák megoldani a gazdasági válságot. Volt már hasonlóra példa.

Burkoltan közelítünk ebbe az irányba:

1. egy rakás adókedvezményt stb. megvontak az emberektől, és valamit viszont a gyerekeseknek csepegtetnek vissza (mondjuk úgy, hogy a gazdag szülőknek kedvezzenek)

2. volt törekvés a szingliadóra

3. azonos neműek nem fogadhatnak örökbe gyereket, inkább rohadjanak az akárhol.

4. azonos neműek még csak nem is házasodhatnak (nincs özvegyi nyugdíj, sokkal nagyobb jogtudatosságra van szükségük, ha ugyanazt meg akarják kapni mint a heteroszexuálisok alapból kapnak, nekik erről külön rendelkezni kell, és akkor is kétes. Itt máris felmerül a tákolmányban egy ellentmondás, mégpedig az, hogy a törvény előtt mindenki egyenlő)


de még mondhatnék sok példát.

2023. ápr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Lacás1976 ***** válasza:
49%
És össze vagyunk mosva a prdofilokkal is.....
2023. ápr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
75%

Ha jól értem, akkor valahol egy ember ennek hívta, aki az is simán lehet, hogy csak jobbikos, mihazánkos vagy szimplán fasiszta és ebből neked az jött le, hogy a fideszesek (kisbetű, mert jelző) mind így hívják az LMBTQ-t?


Hát lehet meg leszel lepve, a DK-sok 50+-os része is simán használ erre valami hasonló kifejezést. Szerintem ez itthon nem pártpolitikai inkább életkori sajátosság.

2023. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#15-ös. Remekül rámutattál ezzel a linkkel a problémára.

Teljesen nyilvánvaló, hogy ennek semmi köze a Fideszhez. A Fideszesek többségének semmi baja a melegekkel. A másik táborban (DK, Jobbik, Mi hazánk, MSZP) sokkal több a homofób. Főleg a boomerek között. Én olyan 1990-es MSZMP tagot még nem láttam, akit az 1990-es kijelentései miatt, most lehetne simán lefasisztázni minden erőlködés nélkül... Na ők aztán szívből gyűlölik a melegeket. (Kivétel persze az, akinek muszáj volt belépnie a pártba. Én az ideológistákról beszélek...)

2023. ápr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!