Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Nagy Márton féle megszorítóc...

Árokpart kérdése:

A Nagy Márton féle megszorítócsomagnak köszönhető az tulajdonképpen, hogy az idei évben különösen mostanra március végére ennyire levitézledtünk?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy nem tudunk annyit vásárolni mint nemhogy tavaly ilyenkor, hanem még annyit sem mint ősszel vagy kora télen. Még a február is jobb volt ezen a téren szerintem. Kísértetiesen hasonlít mint 1995-ben ugyanilyenkor március és április elején csak akkor a Bokros csomag volt. Jó annyira talán azért nem durva mint a Bokros csomag, de nem is áll messze tőle. Más is érzi ezt?
2023. márc. 29. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Legközelebb ne menj el szavazni.
2023. márc. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Miért nem tudsz annyit vásárolni? Nincs pénzed?
2023. márc. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

2: még a fideszes propagandlap is csak azt tudja írni, hogy csökkentek a reálkeresetek, vagyis kevesebbet tudnak vásárolni az ember a fizetésükből:


" A reálkereset 7,6 százalékkal csökkent, a fogyasztói árak előző év azonos időszakához mért, 25,7 százalékos növekedése mellett."


[link]

2023. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
4-es Nem magyarellenes propaganda, hanem a saját bőrünkön érezzük.
2023. márc. 29. 14:10
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
#5 Dehogynem vagy magyarellenes, nehogy azt hidd, hogy megúszod csak azért mert a Fideszre szavaztál. XD
2023. márc. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Putyinnak köszönheted.
2023. márc. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6-os Kisbarátom légyszíves ne fenyegessél meg ne rágalmazzál, mert nagyon nem szeretem. Volt nemzetbiztonsági vonalon dolgozóként egy kicsit jobban tudom, hogy mi az , hogy magyarellenesség és mi az, hogy nem az.
2023. márc. 29. 14:25
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
A gazdasági probléma először a covid majd a háború lett, persze lehet a magyar kormány is hozzátett.
2023. márc. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8-as Igen valamiképpen ennek a kettőnek az ötvözete lehet szerintem is.
2023. márc. 29. 14:32
 10/11 anonim ***** válasza:
26%
#7 Ha hozzád hasonló emberek dolgoznak a nemzetbiztonságban akkor nem csoda, hogy egy bombával felszerelt drón feltűnésmentesen végigrepülhetett az országon.
2023. márc. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!