Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2022. április 3-ai általános...

2022. április 3-ai általános parlamenti választások óta Magyarországon melyik ellenzéki párt teszi a legtöbbet a kormányváltásért?

Figyelt kérdés

Nem azt kérdeztem, melyikre szavaznál, vagy melyik szimpatikus számodra!

Lehet nem szimpatikus, de mégis sokat tesz a kormányváltásért egy párt.



2023. márc. 29. 14:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%
9es, elég, ha rákérdezel, hogy rühellem, Orbánt és Toroczkait egyenlőnek tartom vele?! ha ezt jelenti a magyargyűlölet, akkor mind Orbánt és Toroczkait gyűlölöm, igen.
2023. márc. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
60%
Egyértelműen a DK küzd a legjobban.
2023. márc. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
61%
#9: Addig írogatod ezt a hülyeséget mindenkire míg az a másfél pipád is elfogy. Amúgy meg a FIDESZ-KDNP is 13 éve él az adónkból és sz4rik az emberekre, csak Ők egy "kicsivel" jobban élnek.
2023. márc. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
47%
Gyurcsányék teszik a legtöbbet azért, hogy az ötödik Orbán-kormányt váltsa majd a hatodik.
2023. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
2%
#13 És akkor mi lesz, ha elfogy, jön a balliberális demokrácia a szemkilövetéssel meg a rendőrterrorral?
2023. márc. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
83%
15ös, főleg, amikor fociultrákkal próbálnak puccsot csinálni és tv székházakat gyújtogatnak, meg rendőrt dobálnak, akkor kiváltképp
2023. márc. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
12%
A csitri Donáth Anna féle Momentum.
2023. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
50%

Aki a DK-ra szavazott, az amúgy miért tette? Tavaly óta egyfolytában annyit tudatnak magukról, hogy "Készülünk", "Gyülekezünk", "Jövünk"... Ja meg néha Gyurcsány kiteszi Facebookra a heti novelláját vagy versét. Klárika utazgat külföldre minden héten, de amúgy értelme nincsen. Közben beiktatnak egy kétes hátterű asszonyságot képviselőnek. Plusz minden nap elmondják, hogy aki nem velük van azt máglyára kell lökni. Na ez a DK.

A Mi Hazánk meg 1 év alatt átneveztetett egy utcát, mert nem tetszett nekik a korábbi név, meg kimentek 1 órára Debrecenbe tüntetni az akksigyár ellen. Ez az aztán szép munka volt...

2023. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem a Momentum tett érte legtöbbet:

-megtámadták a debreceni akksigyár környezetvédelmi tervezetét

-Egerben beszálltak a népszavazásba (eredményesen)

-Donáth Anna Brüsszelben a propaganda média visszaszorításán dolgozik

-Cseh Katalinék azon dolgoznak, hogy az uniós országokban ne lehessen kisajátítani a termőföldeket (Debrecen, Göd stb.)

-kordonbontás a Karmelitánál (tudom, hogy sokra nem megyünk vele, de legalább valami jelképes dolgot tesznek sok másik párttal szemben, akik még ennyire se hajlandóak)

-Tompos Márton "érdekes" tényeket kutatott fel a Fudan egyetem ügyében

-Sebők Éváék a kárpátaljai magyarság helyzetén próbálnak javítani, tárgyalásokat folytatnak az ukránokkal (pontosan nem ugrik be kivel), akikkel a kormány nem is hajlandó szóbaállni

-Plusz együttműködnek Hadházy Ákossal, aki majdnem minden nap leleplez legalább 1 gusztustalan csalást vagy sikkasztást a kormány emberei részéről

És még sorolhatnám... szóval én a Momentumra voksoltam

2023. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

19. Ha ennyi mindent tesz, akkor nem látható!

Meg azt is kérdezhetem hogy ezek közül melyik váltható instant voksra?

De ezt bármely pártnál előhozhatom.

2023. márc. 29. 20:05
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!