Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hogy áll most a...

Szerintetek hogy áll most a Mi Hazánk Mozgalom támogatottsága? Mit gondol róluk a többség?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy ilyen kommentet itt, amit nagyon pozitívra lett értékelve:


“ Az mh nak meg reszeltek.

Gyakorlatilag végük van.

A covid dolgot egyedüli partként sikeresen lovagolták meg.

Ennek volt köszönhető a 6%uk.


De amit most tolnak?

Putyinpártiság...finnország nato csatlakozásának ellenzése...

Sajat magukat rekesztették ki ezzel, mivel mo nemzetbiztonsági és európa elemi erdeke hogy erős stabil szövetség épüljön ki az agresszív oroszok ellen.


Így pár szélsőséges oroszpárti hazaárulón kívül senkit se erdekel tovább ez mocskos eu ellenes putyin párti párt.

Mélységes csalódás nekem a hazáruló pálfordulásuk amúgy...”


Szerintetek tényleg ez a realitás? Megsemmisülőben van a párt?


Vagy valójában az amit Ők hangoztatnak, az egy elég széles rétegnek az álláspontja és inkább erősödni fognak?



2023. márc. 29. 21:06
A kérdező szavazást indított:
Valóban, jóval 6% alá csökkenhetett a MHM támogatottsága
Valószínűleg 6% körül stagnál a támogatottságuk
Valamit erősödhettek és már biztos hogy 6% felett vannak
Szerintem nagyon sokat erősödhettek és bőven 10% felett állnak
43 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
2023. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%
10% körül van, a Dk-t kivéne az összes többi párt scak álmodhat kétszámjegyű támogatottságról
2023. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem a fidesz tobbet vesztett tamogatasabol es kozuluk sokan mi hazankkal fognak szimpatizalni.


Osszesegeben nem hinnen h csokkent a tamogatottsag.

2023. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
14%

Egy felfelé ívelő párt.

Ők nem a NATO és nem az orosz, hanem csak a magyar érdekeket nézik.

Ők úgy gondolják, hogy a finnek csatlakozása olaj a tűzre és ezzel még jobban felbőszítenék az oroszokat.

Nem putyinpártiak.

2023. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
3) A jelek szerint a Fidesz támogatottsága pont akkora, mint egy éve.
2023. márc. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%

Mivel a konteósokat szívja magához, ezért az oktatás leépülése mellett én el tudom képzelni, hogy erősödnek már. A covidos konteók is jó példa rá. És elég sokat vesz át az amerikai alt rightos konteókból, ezek hívei meg átfedésben vannak más konteók híveivel, így valószínűleg ezeket is be fogja gyűjteni. Ha valami baromság fut a Tucker médiában vagy ehhez hasonló helyen, akkor pár nap fáziskéséssel itt is megjelenik a fideszes vagy mi hazánkos kommunikációban valamilyen formában. Gondolom ez nem véletlen. Az alt right hülyeségek meg bűzlenek az orosz hatástól.

Szóval aki ezt nem látja át vagy nem zavarja azt begyűjti.


Aki meg észrette, hogy valami itt nem stimmel, az gondolom olyan, mint aki írta az idézett kommentet, hogy csalódott a mi hazánkban.

2023. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
27%

Persze, minden konteó.

Csak a CNN, a BBC, a Telex és a 444 számol be mindenről is és mond igazat. Hogyne. :D

2023. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%

A MIÉP, az FKGP és a korai Jobbik óta pontosan tudjuk, hogy Magyarországon mi a limitje egy hasonló pártnak, abban az esetben, ha nincs magyar földön zajló háború vagy egyéb extrém krízishelyzet. 3 és 15% közötti ingázás, a felső vége csak akkor, ha kellően plebejus az üzenet. Toró nyilván kellően plebejus, pár jobban lovagolt dologgal nem lehetetlen, hogy 12-15% környékére elérnek (Csurka ehhez túlzottan értelmiségi volt), de utána jön a fal, bizonyos radikalizmusra a lakosság java már nem vevő.


Rokonítható ez a demszoc-zöld vonalhoz is, ott sem lehet áttörni egy plafont, ahhoz Káeurópában valamu relatíve populista izé kell, az inga mozgásától függően hol jobbról, hol balról.

2023. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#8.


Vonáék 2014-ben 20,22%-ot értek el listán.

2023. márc. 29. 21:24
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
@9 Igen, de egyéni körzeteket alig hoztak, átlagold ki.
2023. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!