Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soros György büszke lehet,...

Soros György büszke lehet, hogy millióival ő indította el a politikai felemelkedés útján Orbán Viktort és a Fideszt? NER legbelsőbb köreiben még mindig megbecsülésnek örvend Gyuri bácsi?

Figyelt kérdés

[link]


Én attól tartok ez a Soros elleni kampány csak a politikai színjáték és főleg a tudatlan befolyásolható szavazóknak szól jobb és baloldalt is.



2023. márc. 30. 10:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem Soros már bánja a dolgot, azt hitte, ezzel megvásárolja őket örök életre, és majd mozgathatja őket a háttérből, de nem így lett.
2023. márc. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 konteós ***** válasza:
15%

na igen, ez rossz befetetés volt a vén geccnek


szerencsére!

2023. márc. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Soros azért támogatta viktort mert akkor még hithű liberális demokrata volt.Sajnos nem látta a báránybőrbe bújt farkast...
2023. márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
És ha épp azt látta fidesznyikekben amivé most torzultak? Nem biztos hogy a szándékok olyan tiszták Gyuri bácsitól sem. Végülis egy elvek nélküli tőzsde spekulánsról beszélünk. Egy kis szaar kavarás pánik keltés kitelik tőle. Igaz hogy ez már eltart 34 éve mióta Orbán kidúgta fejét a párttitkár apuka hátsójából.
2023. márc. 30. 10:58
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
Gyuri bácsi munkásságát egybe nézve ezt nem mondanám.A tözsdén meg nála sokkal nagyobb játékosok is vannak.
2023. márc. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5. Azért ne mondjál már ellent legalább a Soros akadémia eminens végzőseinek. :)

A világ szálait a sorosista nemzetközi liberális baloldal mozgatja. Hogy lehetnének nála nagyobb játékosok?


Állandóan ezt hallom. Ezért is tettem fel a kérdést.

2023. márc. 30. 11:06
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a mindenért Soros (a zsidó) a hibás még csurka találta fel.orbán még ezt is csak lopta.
2023. márc. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
Nem csak Soros büszke rá. Orbán is Schwab bácsi tanítványa, jobban teljesít jelenleg az emberek tönkretételében, mint Putyin.
2023. márc. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Szóval hogy Pista bá és Gyuri bácsi nem jártak össze a helyi kiskocsmába felesezgetni? Lehet jobban jártunk volna.


Nézd én nem -zsidó vagy nem zsidó- alapon próbálom az értékrendem kialakítani.

Így Sorost próbálom a helyén kezelni és nem felejtem hogy ő szabadította ránk nagyrészt ezt a rendszert Orbánnal az élen. Hogy azóta most az ellenzéknek mennyi pénzt tol nem sokat tesz.

2023. márc. 30. 11:16
 10/17 anonim ***** válasza:
38%
Az 1# -nek igaza van.Kulonben ismerték, hogy gonosz, mivel a magyarok gypszi majombol csinaltak es ők tobb kiraly uralkodó lett belőlük. A zsidó kis istenekkel csak az utolsó simitasokat csinaltattak a magyarok. Ez a hadigepezet 1000000even keresztül működött,A Magyar és az Istenek működtetnek.Ugy , hogy a zsidok mindent tudtak a gypszi majmokrol. A soros az utolsó erejével is a gypsziket támogatná, ez csak szinjatek. Különben már rég támogatta volna a Feher Magyar Jó Istent.
2023. ápr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!