Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lukasenka szerint ha az...

Lukasenka szerint ha az oroszokat sarokba szorítják atomfegyvert fognak bevetni. Szerinted Putyin képes lenne rá?

Figyelt kérdés

2023. márc. 31. 13:31
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem tudom
19 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Ha az amerikaiak úgy vetettek be atomot hogy éppen ők álltak nyerésre, akkor az oroszokról simán el tudom képzelni hogy atomot vetnek be amikor már vesztésre állnak.
2023. márc. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 konteós ***** válasza:
9%
az amerikaiak azzal kezdték volna ha az oroszok helyében lennének
2023. márc. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Van benne valami és mutogathatnak majd az amcsikra, persze ha lesz aki még tud mutogatni.
2023. márc. 31. 13:35
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem.

Ha Putyinban még maradt egy kis józan ész, akkor nem tesz ilyet. Ha nem maradt, akkor meg az a kör, amelyik mögötte áll, az gondoskodni fog róla, hogy ne tehesse meg. Sőt, akkor valószínűleg Putyin váratlanul szívelégtelenségben elhalálozna.

2023. márc. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Nemtudom remélem nem, azt tudom elképzelni hogy Putyin ha vesztésre állnak majd elkezd majd atommal fenyegetőzni ha nem tarthatnak meg valamennyi területet, és akkor így majd kikényszerít egy béke javaslatot, ő bejelenti hogy megnyerte a különleges hadműveletet, Ukrajna maradék részét meg felveszik a NATOba vagy ha nem is veszik fel tuti, hogy felszerelik utána fegyverekkel, szerintem valami ehhez hasonló dolog lesz, mert nyerni egyik fél sem fog, az Oroszoknak óriási veszteség árán sikerülhetne ha sikerülne,ha az Ukránok meg visszafoglalják a területeket ami szintén jelentős áldozattal járna, akkor meg jönne amit írtam hogy Putyin taktikai atommmal fenyegetne
2023. márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

"Ha Putyinban még maradt egy kis józan ész, akkor nem tesz ilyet"

Szerintem meg a józan ész pont azt diktálja, hogy ha egy fegyverből felhalmoztuk a világ legnagyobb arzenálját, akkor néha használjunk is belőlük. Semmi értelme atomot tartani, ha soha nem használja senki, annyi erővel az össze sország le is szerelhetné őket, aztán kész :D

2023. márc. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem, màr egy ève atommal fenyegetőzik. Amelyik kutya ugat, ugye...
2023. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

6-os, nem úgy nézel ki, mint aki egy atomhatalom vezetője. :-)

Ők nem így gondolkodnak, maradjunk ennyiben.

2023. márc. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%

"nem úgy nézel ki, mint aki egy atomhatalom vezetője"

Szerencsére nem is vagyok az :D

"Ők nem így gondolkodnak"

Mindenki máshogy gondolkozik, az USA például amint elkészültek az első atombombák, azonnal bevetette őket. Nyilván függ a külpolitikai helyzettől, a céloktól és ezernyi más dologtól, de általánosságban én ehhez tartom magam. Nem kezdek valamit felhalmozni ha egyszer tudom, hogy soha nem akarom majd használni az adott dolgot. Az oroszoknak is bru tális összegekbe kerülnek ezek az atomfegyverek, túl sokba ahhoz, hogy csak fenyegetőzzenek velük.

2023. márc. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Nem kezdek valamit felhalmozni ha egyszer tudom, hogy soha nem akarom majd használni az adott dolgot."

Érdekes egy kicsit ez a pradoxon-szerűség, de épp azért halmozták fel, hogy lehetőleg soha ne kelljen használni őket, soha ne akarja senki se használni őket. Talán kb. '62-ig még nem ezért tették, de utána már leginkább igen.

2023. márc. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!