Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is örülne neki ha lenne...

Más is örülne neki ha lenne egy olyan független jobboldali youtube csatorna a magyar interneten mint amilyen a baloldalról a Partizán?

Figyelt kérdés
Tehát az is független lenne, ugyanolyan színvonalas műsorokat gyártana mint a Partizán, helyett adna a vitára, csak jobboldali beálítátottságú lenne. Meg egy ilyen csatorna a Partizánnal is együtt működhetne bizonyos projektekben.

2023. márc. 31. 18:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

Baloldali beállitottságuként örülnék neki. De azt te is érzed, a gondolkodás és a szólásszabadság még jobboldalon is romba döntené ennek az elmebeteg pszichopata miniszterelnöknek a rendszerét.

Itt csak buta birkáknak van helye.

2023. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
12%
Nem érdekel se ez se az.
2023. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
15%
Igen, csak sajnos a jobboldalnak nincs egy Soros Györgye, aki pénzelné a csatornát, így nem tudunk "független" jobboldali csatornát csinálni.
2023. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudna életben maradni kormánytámogatás nélkül. Ha meg támogatja a kormány, értelemszerűen nem lesz független.
2023. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

Nincs olyan, hogy független, nem is volt és nem is lesz.


Jólenne ha lenne egy ,,jobboldali pertizán", de abban kételkedem, hogy lenne-e támogatottsága. Hiszen jobboldali ideológiát megkapjuk ,,ingyen" is, szerintem eléggé telitődött vele a piac még akkor is, ha Orbán kritikusak lennének.

2023. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#3 #5 Én a függetlenséget úgy értelmezem hogy nem azok mondják meg a tartalomgyártónak hogy milyen véleményt mondjon vagy hogy milyen tartalmat gyártson akik mondjuk pénzelik azt, hanem az adott tartalomgyártó a saját maga dönt arról mindenféle beleszólás nélkül hogy milyen tartalmakat készít. A Partizán az eddigi tudásom szerint megfelel ennek. Szóval a függetlenség nem egyezik meg az objektivitással, ami viszont szerintem se létezik.


Meg szerintem lenne támogatottsága egy ,,jobboldali partizánnak". Meg szerintem meg tudnák oldani a saját függetlenségüket is ha akarnák ,akár egyezne bizonyos stábtagnak/stábtagoknak a véleménye a kormánnyal, akár nem.

2023. márc. 31. 19:18
 7/19 anonim ***** válasza:
59%
#6: De egy baloldali ember nem fog jobboldali tartalomgyártót pénzelni, hanem olyat pénzel, aki az ő értékrendjéhez közeli, vagyis baloldali. Tehát nem lehet független így sem. Független akkor lenne, ha a pénzelő nem nézné a tartalomgyártó értékrendjét. De ilyen a politikában nincs, ott mindig az egyik vagy a másik oldal felé hajló emberek pénzelnek az ő oldaluk felé hajló médiumot. Egyébként honnan veszed, hogy a magyar jobboldali tartalomgyártóknak előírják, mit mondjanak? Nem lehet, hogy azért mondják azt, amit, mert jobboldaliak, és egyetértenek a kormánnyal?
2023. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Pl:. szerintem a jobboldalon a Mandiner, baloldalon meg a Telex függetlenek, viszont nem objektív egyik sem. Csak ezzel akarom szemléltetni hogy az én olvasatomban a függetlenség mit jelent.
2023. márc. 31. 19:25
 9/19 A kérdező kommentje:
#7 De én nem mondtam hogy a jobboldalon nincsenek függetlenek. Pl:. a Mandiner a Fideszhez húz, de az én olvasatomban független. Meg pl:. nem tudom hogy ismered e a Hidan nevű youtube-ert ő is jobboldali véleményformáló, és szerintem ő is függetlennek számít.
2023. márc. 31. 19:29
 10/19 A kérdező kommentje:
Meg ha lenne egy jobboldali változata a partizzánnak akkor támogatnám, ahogy a mostanit is. Gulyás Mártonnal sem értek egyet sokmindenben, viszont nagyra tartom a tevékenységét, főleg azt hogy vele totálisan ellenkező véleményen lévő emberekkel is készít interjút. Meg ott volt a Közgyűlés című műsora amiben ellenkezű véleményen lévő emberek vitáztak kúltúrált keretek közt társadalmi kérdésekről. Meg én a kérdésnél úgy értettem egy jobboldali partizán is ilyeneket csinálna, meg olyan videókat is amikben a saját álláspontjuk is szerepel.
2023. márc. 31. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!