Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért hangoztatja...

A Fidesz miért hangoztatja ennyire a békét?

Figyelt kérdés

2023. márc. 31. 21:46
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
72%

#39 látod, rólad beszéltem.


Nem, nem csak azért jönnek, te viszont el hiszed, mert el akarod hinni, és ezt mondják neked. Akiket dolgozni hoznak ide azokat is miért? Hogy olcsóbban dolgozzanak a magyarok HELYETT, akik drágábban dolgoznának...


Nem lettek kipaterolva a menekült "haverjaim", sőt közpénzen buszoztatták őket keresztül az országon.


"Haha, néztél már tükörbe? " te néztél, vagy 1 biten ez nem megvalósítható? Tessék, mutatod neked tükröt: [link] így működtök már sok generáció óta.

Bizony, a gender, woke, blm egy degeneráció, ezért is nagy háttértámogatója ezeknek pl a hozzád hasonlók által imádott putyin, hogy bomlasszák a nyugatot, elfoglalják lényegtelen marhaságokkal.


Te, és a hasonlók nem vagytok értelmes emberek, innen az 1 bites "gondolkodás", aminek a lényege csak az, hogy ellentmondjatok "AZOKNAK", akár olyan degenerációba vezetve is, mint a feudalizmus, komcsiság, tehát összefoglaló néven orbànizmus, putyinizmus, stb.


Az orbán soha nem is volt bármennyire is szàmító tényező a háborús eseményekben, putyin oligarcháinak vagyonmentésén kívül.

Nem a nyugat hibás azért amiért csak addig jutottatok ameddig, hanem főleg ti magatok, és a körülmények amiket ti, és családotok alakítotok. Ha azok akik miatt ennyire frusztráltak vagytok rosszabb lesz, nektek akkor sem lesz jobb, maximum ideig-óráig, mint a kisajátításokkor, államosításokkor.

2023. ápr. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
0%

"Hogy olcsóbban dolgozzanak a magyarok HELYETT, akik drágábban dolgoznának..."


És belegondoltál már, hogy nyugaton miért várják szeretettel kula munkát végezni az olyan migránsokat is mint pl Te, okoska? :) Képzeld, ezeket a munkákat még a mi nagyra becsült rejtett erőforrásaink sem vállalják!


"Nem lettek kipaterolva a menekült "haverjaim", sőt közpénzen buszoztatták őket keresztül az országon"


Igen, ilyen a szervezett kipaterolás. Közben tudod kevesebb nőt erőszakolnak meg, kevesebb helyre törnek be, és ilyen apróságok! Ezért megéri őket közpénzen utaztatni oda, ahol tárt karokkal várják őket. De nyilván a te belpesti seggedet nem zavarja, hogy a határ mentén betörtek házakba, elloptak dolgokat, stb, a békés "menekült" barátaid...


"Bizony, a gender, woke, blm egy degeneráció, ezért is nagy háttértámogatója ezeknek pl a hozzád hasonlók által imádott putyin, hogy bomlasszák a nyugatot, elfoglalják lényegtelen marhaságokkal."


Igen, Putyin pont arról híres, hogy gender, woke, blm támogató! Gratulálok! Még sohasem hallottam, hogy ezekért Putyin lenne a hibás, ez valami új!


"hogy ellentmondjatok "AZOKNAK""


Azt hiszed, hogy én akár egyszer is Orbánékra szavaztam volna? Tévedsz! De tény, hogy Orbánék még így is jobban muzsikálnak, mint a lipsilopsi összefogásod!


"Az orbán soha nem is volt bármennyire is szàmító tényező a háborús eseményekben"


Kivéve, hogy talán ő az egyetlen olyan európai vezető, aki ki meri mondani, hogy Ukrajna megmentése nem a mi ügyünk. Mondjuk például azért, mert Ukrajna már a háború előtt is ellenséges volt Magyarországgal (ezért nem célszerű nekik például fegyvereket adni, mert könnyűszerrel ellenünk fordíthatják). És ezzel nem az a baj, hogy a porbafingó magyarok nem küldenek fegyvert és emiatt bukik a ukránok hősi honvédése, hanem az, hogy netán precedenst teremt és lesz másik olyan ország is, ami rövid időn belül besokall, és ha egy valaki már előállt ezzel, akkor sokkal könnyebben követheti más is!

2023. ápr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

#42 szoftverfejlesztőket mindenhol várják, minket azért, mert itt a szemétdombon, még kisebb fizetéshez vagyunk szokva. Innen már 2000-3000 euroért is melóznak havonta, ott 4000-5000 a kezdő követelmény. De ez nem jó, hiszen nagyon sok munkanélküli van magyarországon is, akik 1000 körüli áron is szívesen dolgoznának (nyilván más szektorban), de nekik nem fizetik a D jogsit, csak az indiai nőknek pl...


A "barátaim" nem nagyon törtek be, loptak dolgokat, legalább is nem gyakrabban, mint a helyiek szoktak átlagban, csak az ellenségképet kereső frusztált, egyszerű embereket lehet ezekkel hergelni, ha a pharaon félékről terelni kell, akkor főleg :)

Na meg a folyamatos "migráncsnyomás" a határon, amiből valahogy nem látni semmit, nyomukat sem (nem kell a szöveg, montenegroból, egész szerbián keresztül, ásotthalmon át budapestig, csak a magyar oldalon autópályázva, láttam amit nem láttam, többször is ;) )

Amúgy nem vagyok belpesti, soha sem éltem pesten (csak budán), sőt a 4-6-os körúton belül, és környékén dózerolást támogatnék, megszüntetve a 200 évvel ezelőtti körutas borzalmat, és a semennyire sem értékes gangos, széteső, nem hatékony hulladékokat, újratervezve. De tudom, ez nálatok túlcsordulást okoz :)


Mi tanyánk, vagy orbán, édes mindegy. Fiókpárt-főpárt a kapcsolat. Igen, orbánék jól muzsikálnak az ostoba, kádári nosztalgiàzó, és "erős emberre" vágyó söpredék hülyítésében a

Igen, putyesz mindent támogat ami bomlasztja, destabilizálja a nyugatot, így ezeket a degenerációkat is. Persze nem nyíltan, hiszen az ellenkező szerepben tetszeleg a saját népének, és a nyugati alja népnek is. Ezért támogatta le pen-t, orbánt, trumpot, és a többi "jobbos" ruszkibarát dolgokat. Persze most már inkább más miatt fáj a feje... Pl [link]



Ismerem még régről a "én nem a zemeszpére szavaztam, deeee" módszert, már akkor a 2008 környékén is vicces volt 🤣 mi tanyánk fiókpárt, szóval ugyanaz mintha orbán lenne.

Egyébként igen orbán elég jól műveli a frusztrált, kádári nosztalgiàzó, "erős vezető"-re vágyó, önállóság mentes, lecsúszott söpredék hülyítését, akikből sajnos egyre több van, köszönhetően pl a világrekorder inflációnak is, és az oktatás mégjobban lezüllesztésének. Ez mondjuk nem új dolog: [link]

[link]


De, ukrajna megmentése a mi ügyünk, mert nem csak európát, hanem az egész civilizált világot fenyegeti a feudál-komcsi degeneráció, amit oroszországnak neveznek, miután átnevezték szovjetúnióról, főleg egy bomlott agyú megalomán diktátor vezetésével. Főleg a magyarokat fenyegeti, hiszen már 1849-ben, 1945-ben, 1956-ban, és közben- utána többször megmutatták ezek, hogy mit várhatunk tőlük.


Ukrajnát támogatni kell, hogy aprítsák a vörös söpredéket.


Neked, és elvtársaidnak pedig nyitva az ajtó, szabadon költözhettek a szovje...oroszországba, észak koreába, kínába,stb ahol minden jelen van amire vágytok.

2023. ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
0%

"A "barátaim" nem nagyon törtek be, loptak dolgokat, legalább is nem gyakrabban, mint a helyiek szoktak átlagban"


Tegyük fel, hogy igaz az állításod (amivel ugye alapból elfogadod, hogy köztük is van erőszakos egyén - ez már haladás! tagadni szoktatok). Ha már szoftverfejlesztő vagy, elvárnám, hogy felfogd, hogy ha jelenleg X erőszakos bűncselekmény van a helyiek körében, és ezt megváltoztatod úgy, hogy X + Y (nem helyi) lesz (úgy, hogy Y nagyobb mint 0 és tehetsz ellene, hogy bekerüljön a képletbe), akkor érdemes inkább az Y-t elhagyni a képletből, ha arra törekszünk, hogy a képlet végeredménye a lehető legkisebb maradjon. Pontosan ez történt. Ezt egy általános iskolás harmadikos is megérti. Sebaj, biztos még junior vagy, bocsánatos! Kerüld a matekot!


Ez a Putyinos érvelés érdekes, ha így lenne, akkor abszolút igaza van, a probléma csak az ezzel, hogy egy igazi balos ezeket a dolgokat (BLM, WOKE, LMBTQ) támogatja, mert szerintük ez progresszió, nem pedig degeneráltság. Putyin bemászott a lipsik fejébe?! Ezek szerint a balosok is kezdenek ébredezni...? Áh, kizárt dolog, a seggükben hordják a fejüket, oda meg igen kevés fény jut be...


"Ismerem még régről a "én nem a zemeszpére szavaztam, deeee" módszert"


Én egyikre sem szavaztam. De ezt fogd fel úgy, hogy adtam egy esélyt MZP-nek, azzal, hogy nem ellenük szavaztam. Sajnos várható volt, hogy ez fog történni MZP-vel :( Legközelebb ellenük (még véletlenül sem Orbán mellett) szavazok, nincs új a nap alatt.


"De, ukrajna megmentése a mi ügyünk, mert nem csak európát, hanem az egész civilizált világot fenyegeti a feudál-komcsi degeneráció"


Persze persze, Ukrajna az egész világot védi! Segítek: kizárólag a saját bőrük megmentése a cél, és ezért lopnak, csalnak, hazudnak. Szarnak ők a világra. Változtatni sem akarnak a cinkes dolgaikon. Simán hazugok. Nekik az lenne a legjobb, ha kirobbanna egy világháború, nem érdekli őket az sem, ha az egész világ radioaktív hamuba temetkezne miattuk. Az ukránok ilyenek voltak mindig is, és ilyenek is maradnak!


A ruszkik 3 ukrán megyét sem képesek megtartani, nemhogy NATO országokat megtámadni. Azért ennyire ők sem hülyék! Zéró az esélye, hogy le akarnák igázni az egész nyugati világot, egyszerűen képtelenek rá.


"Ukrajnát támogatni kell, hogy aprítsák a vörös söpredéket."


És magukat. Talán ha kipusztítják önmagukat is, akkor lesz esélye, hogy normális emberek költöznek majd arra a vidékre. De ettől még nekünk nem kötelességünk fegyverekkel, haderővel támogatni őket!


"szabadon költözhettek a szovje...oroszországba, észak koreába, kínába"


Jelen pillanatban (várhatóan még hosszú hosszú évekig) nektek nyitott a lehetőség, hogy elhúzzatok az ukrán frontra harcolni (megmenteni a világot), vagy egy olyan országba, ahol a "putyini degeneráció" tombol (haha). Megszoksz, vagy megszöksz, most rajtatok a sor!

2023. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%
Mert van az a 75-ös IQ szint aki az Orbán keblére vitte a választást. Na, ezt a nem kis réteget etetni kell az ő szintjükön valami magyarázattal miért élnek mégis sz@rul.
2023. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%

#44 az alatt az 1-2 nap alatt, amíg áthaladtak az országon, nem nagyon tudtak volna elkövetni semmilyen bűncselekményt, és nem is követtek el, főleg félve attól, hogy itt tartják őket a szarban.

Lásd a narancsbolsi kormány amiatt rettegtette az arra fogékony nem túl eszes embereket , hogy "háá ezek a zautópálya leálósávjában sétágatnaaak!!", és a keletiben kellett blokkolni az utazásukat, hogy lássa is már a birka mitől kell rettegni.


Az igazi balosok miért támogatnák a wokeblmlghdtv4k+ -t? Amúgy szélbalos moslék (feudálkomcsi) fideszesek, komcsik sem támogatják. Én mellesleg a politikai-gazdasági irányzatom, és a tesztek szerint is, (enyhe)jobb-liberális vagyok. Ja, hogy te csak azt tudod elképzelni amit a narancsospártod mond, tehát: [link]


Mondtam már, hogy már 2008-ban ismertem a "nem a zemeszpére szavaztam, de..." szöveget, és már pár éve làtom az hozzád hasonló narancsbolsiktól is ugyan ezt, csak a "zemeszpé" helyett fidesszel. Ugyanannyira átlátszó, "elvtárs" ;) Mondjuk nem értem miért, hisz annyira büszkék vagytok a 2/3-ra, mint arra amikor az a 11 húgyagyú barom nyer valami csoda módon.


Az egész világot védi mert addig is nem tud mást megtámadni a vörös söpredék, emelkett erkölcsi kötelesség is az igazságtalanul megtámadottakat segíteni az agresszorral szemben, mellesleg gyengítve azt. A hitlerrel szemben nem tettek így, és a tájékozottabbak tudják mi lett a vége, ahogy ugyan ez történt putyinnal nem is olyan rég: 2008-ban megtámadta grúziát, hagyták. Ezért 2014-ben megtámadta ukrajnát, hagyták, kapott engedményeket, és 2022-ben újra megtámadta, mert azt hitte ugyanaz lesz. Megértette a világ értelmesebbik fele, hogy nem szabad engedni, mert úgyse áll le, max ideig-óráig.


De, a ruszkik eléggé hülyék, elég csak a történelmüket megnézni, legalább annyira hülye népség mint a magyar.

2023. ápr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!