Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szokta követni valaki Péterfy...

Szokta követni valaki Péterfy Gergelyt?

Figyelt kérdés

Szerettem őt olvasni, de a politizálása, a viselkedése kiábrándító. Ma már alig tudtam megállni, hogy odakommenteljek valamit a posztja alá, amikor megosztott egy Demeter Szilárdos clickbait cikket, hogy ő bármikor bedarálhatja a Sziget fesztivált. Azt már nyilván kifelejtette, hogy ez egy kiragadott mondat, és igazából pont azt mondta DSZ, hogy ilyet nem tehetne meg.

Felmerült bennem, hogy fizetik őt, mert nagyon sok ilyen provokatív, fesztültségkeltő posztja van, és van egy szint, ami alá már nem süllyedünk. Úgy tolja a propagandát, mint a Bohár Daniék, csak az asztal másik végén.



2023. ápr. 1. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember azt sem tudja ki az. Mièrt èrnè meg fizetni? Amúgy èn is szerettem a könyveit. De már külföldön él.
2023. ápr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem tuti, hogy kap ért valami pénz. Máskülönben minden nyomná töményen napi szinten a propagandát? Nincs jobb dolga? Pl. írhatna egy új regényt.
2023. ápr. 1. 23:01
 3/5 A kérdező kommentje:

*minek?


Bocs a helyesírásért, csak telóról vagyok.

2023. ápr. 1. 23:02
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Nem már. Ő és a felesége rohadtul irritáló és provokatív személyiség.. Éva "néni" kb már fél Magyarországot letilthatta közösségi oldaláról,mert egy kicsivel ellentétes véleményt írsz egy posztja alá már blokkol is. Az ilyen meg ne legyen író, sőt ne is publikáljon ha a negatív kritikákat nem bírja. Mind a közösségi oldaluk is csak a provokációhoz ért.


Két egyszerű nyugdíjas már akik unalmukba tolják a propagandát és provokálnak kisebb-nagyobb sikerrel, mert nyugdíjas perceiket nem tudják máshogy elütni. Olyanok mint az egybites fidesz szavazók csak ellenzéki kiadásban. Mindkét fajta gusztustalan. Ha meg már nem élnek MO-n (hál istennek) mi a fene közük van hozzá hogy itt nálunk mi is zajlik?

Bár elég durva hogy szidják és bunkózzák a magyarokat mikor ők is azok :D

2023. ápr. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4: Ott a pont. De én egészen biztos vagyok benne, hogy fizetik őket. Ami csak még gusztustalanabbá teszi az egészet. Máskülönben miért foglalkoznának random, mérges, egybites bérkommentelők letiltogatásával ahelyett, hogy Olaszországban élveznék a napsütést? Az az Éva nekem is kegyetlenül unszimpatikus, a Péterfy legalább jól ír, csak az nemfér a fejembe, hogy hogy lehet egyszerre jó író és propagandista.
2023. ápr. 11. 00:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!