Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A brutális élelmiszerár...

A brutális élelmiszerár inflációval megint a családokba rúgott bele legjobban a Fidesz? Ez hogy fér bele a Fidesz szavazók értékrendjébe?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom, hogy a Fidesz szavazók azok kő kemény család pártiak ("család", "haza", "isten"), és eléggé szingli ellenesek, nem szimpatizálnak azokkal akik nem tesznek a magyar nép fennmaradásáért.

A Fidesz infláció gerjesztő politikája miatt, az elmúlt pár évben nálunk az élelmiszerárak megháromszorozódtak. Ez sajnos tény, nálunk a háború előtt is nagyon gyorsan emelkedtek a bolti árak. Ez a Fidesz gazdaságpolitikájának az eredménye, tehát végső soron a Fidesz csinálta.

De számoljuk csak ki, egy szingli embernek csak saját magának kell gondoskodnia élelmiszerről, egy 3 gyerekes családnak pedig 5 ember élelmezéséről. A legtöbb 3 gyerekes családban a nő egyáltalán nem dolgozik, vagy nagyon sok évet kihagy a gyerekek miatt, szóval egy családos emberre 5-ször akkora kiadás vár az Orbáni infláció miatt, mint egy szinglire, ergo 5-ször annyira megszopatta a Fidesz.

Fidesz szavazók, ez hogy fér bele az értékrendetekbe? Hogy tudtok megbékélni ezzel, hogy tudjátok megmagyarázni magatoknak, hogy ezt is jól csinálta a Fidesz?



2023. ápr. 2. 08:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2023. ápr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
Én nem nagyon szoktam a Fideszt védeni, de azért az mégiscsak szamárság, hogy a Fidesz csinálta volna az inflációt. Vagy hogy ezzel belerúgott a családokba.
2023. ápr. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
2es, a lengyeleknél 18%-os az az élelmiszerinfláció, ami nálunk 50%-os, a teljes infláció 26%-on áll, még az európai átlag épp csökkeni kezdett és olyan 7-9%. Európa legnagyobb inflációját produkálja Magyarország és akkor még nem beszéltem a Forintról, ami, meg a FÖLD 10 legrosszabbúl telejsitett valutája lett, a török lira, meg a dél-amerikai valuták teljesitenek csak rosszabbúl. Ha ez nem az elhibázott gazdaságpolitikánk, a ruszkifüggőségünk és a kormány politikájának eredménye, akkor nem tudom, mit lehet, annak nevezni.
2023. ápr. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A Fidesztől már megszoktuk, hogy mindig úgy jótékonykodnak hogy egy család támogatásáért tönkre tesznek másik kettőt-hármat.
2023. ápr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%
A Fidesz áttételesen felelős az inflációért, de ez gazdaságpolitikai és részben üzleti jogi kérdés. Azért ne legyünk annyira hülyék hogy azt mondjuk, hogy Orbán Viktor CSINÁLTA az inflációt.
2023. ápr. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Hallottam már olyan nagy okosságot Fidesz szavazótól, hogy ő nem bánja, ha ez az ára annak, hogy az "élősködők" eltűnjenek a föld színéről.
2023. ápr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
#6 Ja, aztán az ország legnagyobb élősködőire szavazott tavaly.
2023. ápr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

6

Ahhoz képest az alsó rétegek szavaznak leginkább a fideszre. Érdekes logika.

2023. ápr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Igazából a fidesz szavazóknak nincsen értékrendje. Úgy fér bele, hogy a pártjuk semmi rosszért nem felelős, minden rosszért soros, tyúúúúcsááááány, zeu, lmbtq, prüsszel a felelős.
2023. ápr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Választások előtt lemegy az na, és akkor meglehet őket húszhatodra szavazni.
2023. ápr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!