Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéknek miért nagy baj, a...

Ellenzéknek miért nagy baj, a Fidesz Észak-Koreát csinál magyarországból?

Figyelt kérdés
Tavaly ápriliskor választás volt. Magyar nép ismét döntött, továbbra is Fideszre van igényük. 12 év alatt jól megismerhették Fidesz rendszerét. Ezzel 12 év Fidesz kormányzással a magyar nép megvan elégedve. Tavalyi választás után eltelt 1 év. Úgy látszik a Fidesz fő célja, hogy Észak-Koreát csinálni a magyarországból és ezzel nincs baja magyar népnek, sőt még örülnek neki. Ezek után nem értem a ellenzéknek mi a gondjuk a Fidesszel.

2023. ápr. 3. 12:30
 1/8 Sulek Péter ***** válasza:
96%
Az ellenzék, ahogy hallom Európa nyugati feléhez szeretne tartozni, valami hasonló életet élni. Nekik nem szimpatikus Észak-korea.
2023. ápr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Helyes, ez a nép csak azt kapja amit megérdemel. Ha a pufi kell a népnek hát megkapják.
2023. ápr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Ki akar Észak-Koreában élni vagy olyan helyen, mint Észak-korea?
2023. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
26%
Valamit nem értek, most a kérdező vagy nincs tisztában azzal hogy mi folyik az Észak Koreai diktatúrában vagy csak nem érthetően tette fel kérdését. Mert ha valakinek minimális tudása is van arról hogy mi folyik észak koreában nem szeretné hogy itt is az legyen.
2023. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Nekem kicsit trollszagú a kérdés
2023. ápr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Mert nem gondolom, hogy az az út amit a Fidesz követ jólétet, biztonságot, és nyugalmat biztosítana a magyar nép számára.
2023. ápr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Én szerintem azért, mert az előző generációnak volt arra lehetősége, hogy egy Észak-Kórea szerű rendszerben éljenek, és, annak ellenére, hogy bár mi voltunk a legboldogabb barakk, mégis, aki tudott, lelépett innen. Igazából most is mindenki lelép, aki tud, annyi különbséggel, hogy nem kell menekülni, hanem csak simán átmész a határon. Szerintem nem szeretnének menekülni megint az emberek.
2023. ápr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan kinek az élet célja hogy úgy éljen mint észak koreában?
2023. ápr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!