Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány az összes magyar...

A kormány az összes magyar műsorvezetőt meg celebet a maga oldalára akarja állítani?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a közmédiára, de főleg a TV2-re.

2023. ápr. 4. 02:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Is. De az önmagában még nem elég, ahogy írtam is.
2023. ápr. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
100%
Kossuthoz lehet, hogy nem elég, de egy TV2-s szerződéshez már igen.
2023. ápr. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
57%
Így van. De ha már itt tartunk, én legalább egy kicsit többre becsülöm az olyan celebeket, akik nyíltan kimondják, hogy ők kormánypártiak és támogatják ezt a rendszert (Nagy Feró, Győzike), mint az olyanokat, akik összevissza magyarázkodnak, hogy hát ők nem (feltétlenül) értenek egyet mondjuk a Tényekben elhangzottakkal, ők csak szórakoztatnak, semmi közük nincs hozzá. Ilyenek pl. Majka vagy akár Sebestyén Balázs. Azzal, hogy ott azon az adott csatornán csinálnak szórakoztató műsort, oda vonzzák a nézőket/hallgatókat, tehát igenis támogatják vele a rendszert. A többi csak önámítás.
2023. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Komoly művésznek nincs szüksége a Fidesz hátszelére!

A ripacsok meg megtalálták a színvonalukhoz illő politikai szponzort.

Ez a valóság.

2023. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
17%
Nagy Feró jelentős zenész, ezt a Kossuth-díja is alátámasztja.
2023. ápr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagy Feróval többek között Kodály Zoltán, Illyés Gyula és Fischer Annie osztozik a Kossuth-díjjon.
2023. ápr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
61%

Kossuth-díjasok hires mondásai: "hadd nyaljam már azt a segget, ami nekem tetszik"


Érdekes, hogy Ferónak alapvetően egy teljesen okés szabadidős tevékenység a seggnyalás. A fene tudja... én a magam részéről annyira nem kultiválom a szaros segglyukak nyalását, legyen az bárkinek is a rektuma. De hát az ízlések azok közhelyesen eltérőek.

2023. ápr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
83%

Nagy Feró a nemzeth csótánya volt.

És az is maradt.

2023. ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!