Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem haszontalan...

Csak szerintem haszontalan foglalkozás a politikai elemző?

Figyelt kérdés

Anyukám imádja ezeket nézni órákig, én akkor se nézném, ha fizetnének érte.

Szóval amikor ülnek a stúdióban a nagyon okosok, és jól megszakértik, hogy melyik politikus mit mondott, mire a másik mit reagált. Ha meg másnap kiderül, hogy tévedtek, akkor azt is megmagyarázzák majd. Mint amikor megmondták, hogy Putyin nem fogja megtámadni Ukrajnát.

Most komolyan, ennek mi értelme van? És még fizetést is kapnak, nem is keveset.

Ha valaki meg tud győzni, hogy igenis van értelme a politikát elemezni, akkor elfogadom. Győzzetek meg!



2023. ápr. 5. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
A politikus a haszontalan foglalkozás. A nyakunkraültettünk olyan vezetőket döntéshozónak akik nem értenek semmihez de cserébe körbe tudják venni magukat olyanokkal akik értenek és az Ő tanácsaikat figyelembe véve (vagy nem) hoznak döntéseket. Nonszensz.
2023. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá igény, és nézik, akkor hasznosak.
2023. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Hát azt én is eluntam, amikor valaki a Partizánban elkezdte Orbán március 15-i beszédét elemezni. Egy ünnepi beszédet ízekre szedni és minden mondatán lovagolni?

De pl. Kéri Lászlóval készült beszélgetést abbahagyni sem tudom. Ott érzem, hogy többet tudok a dolgok okairól és összefüggéseiről a beszélgetés végén, mint előtte.

2023. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

"Most komolyan, ennek mi értelme van? És még fizetést is kapnak, nem is keveset."


Néhány kiemelt figurán kívül egyébként nevetségesen fizető szakmáról beszélsz. A politikai elemzők munkájának legkisebb részét képezik a szájuk jártatása, egyébként szociológusként, tanácsadóként, kapcsolattartókként és egyebekként vannak foglalkoztatva.

2023. ápr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Vannak kiváló elemzők. Én magam is órákig elhallgatom Bencsik Andrást, Gajdics Ottót, de ha hiszed ha nem Bayer Zsoltot is. Mert informatívak az elemzéseik és olyan dolgokra is rávilágítanak, amiket te a kis panelproli fotelkádból az életben nem gondolnál. Viszont ha a balliberális lapokat olvasom lassan már elhányom magam
2023. ápr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Na, az 5-ös által említetteket nemhogy elemzőnek, de embernek se tartom.

Patkánynak, tetűnek esetleg.

2023. ápr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A politikus, mint foglalkozás, nem haszontalan.

Haszontalan az, amit ebben az országban adagolnak "politikaként"!

-Tudjunk különbséget tenni a kettő között!

2023. ápr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 hypno ***** válasza:
72%

#5


Legalább Kiszelly Zoltán-t mondtál volna, vagy valaki hasonló kaliberűt.

De pont ezt a három gyengeelméjű propagandistát találtad, mint politikai elemzőt?

2023. ápr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ők is csak propagandisták.
2023. ápr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
2-3 sör után én is vagyok olyan okos mint ők,valóban annyit ér a hadoválásuk
2023. ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!