Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt olyan politikus, akit az...

Volt olyan politikus, akit az elején nem szerettél, de közben megismerted és megszeretted? Miért változott a véleményed és kiről?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 6. 08:05
1 2
 11/14 Sulek Péter ***** válasza:
88%
Karácsonynak nekem 1 szimpatikus lépése (gesztusa) volt. Mikor visszalépett Márky-Zay javára. Szerintem jól tette. Meg Budapest polgármestere az is nagy dolog. Nyilván van akinek, tetszik, van akinek nem.
2023. ápr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Szíjjártó az agresszor ruszki putyinista kitüntetésével, az orosz külügyminiszterhez dörgölődzésével és keleti diktatúrák felé való mórikálással aztán mennyit tesz az országért.

A nyugati nagyköveteket sorra hívogatja be külügybe ha szóvá merik tenni hogy Orbán mennyit lop, és utána kéne azért járni ezeknek. Keleten meg ha az oroszok a propaganda tévéjükben azt állíthatják hogy az 1956-os forradalmat a nyugati hatalmak szervezték itthon azt szó nélkül hagyja.

Ennyit a nemzeti büszkeségről és annak képviseletéről....

2023. ápr. 6. 10:52
 13/14 anonim ***** válasza:
Gyurcsány Ferenc, akkor lett szimpo amikor azt mondta csávókám. És a lánya is nagyon csinos.
2023. ápr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nálam van egy olyan elv, hogy ha a hozzászólás tiltott, onnan lépek Nem olvasom el, nem nézem meg . Ott mindig bűzlik valami. Ott nem kerekek a dolgok.


Tehát Gyurcsánynak is volt egy youtube e, ahol 5 perces videókban nézői kérdésekre válaszolt pl. Milyen a budi a parlamentben?


És akzláttan és akzl akkor láttam a hozzászólás tiltott... Léptem is le . Ember! Te !


És eltelt néhány hónap valahogy megint az oldalára keveredtem, és minden videója engedélyezett volt a hozzászólás, nos akkor kezdett Gyurcsány Ferenc számonra tökös csávó lenni, és nem az a kamu utcai harcos golyóálló mellényben az ovisok között.

2023. ápr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!