Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A minőségi kormányellenes...

A minőségi kormányellenes tartalom fölösleges, ha nem lesz miattuk rendszerváltás? (költői túlzással felesleges)

Figyelt kérdés

A sokat szidott 444 től is láttam nagyon minőségi videókat, de a Telextől is persze. A Fidesz direkt teszi tönkre az országot, le kell őket váltani, és a bűneikért életfogytiglant kéne kapni, de hát ugye Magyarországon nyilván ilyet nem fognak, még ha leváltják őket se. A kormányellenes tartalmaknak az lenne a célja, hogy leváltsák őket, ha ez nem sikerül, így érdemben feleslegesek.


A Telex kommentszekcióját szoktam nézni, röviden tömören abból áll, hogy akik (nagyon jogosan) alapból utálják a Fideszt felháborodnak hogy itt mi minden folyik, de ha emelett a Fidesz nyer, nincs sok haszna. A Fideszesek szemét kéne felnyitni, mert én most is tudom, hogy mennyire borzalmasak, szóval én és a többiek ilyen értelmben hiába látjuk ezeket a videókat, ha a Fideszesek szeme csukva marad és megszavazzák a rezsimet.


Megnézünk egy újabb gaztettet, de eddig is tudtuk hogy mennyire szemetek, de ez lókukit se ér, ha hatalmon tartják a szavazóik őket, őket kéne felvilágosítani.


Persze így se tartom őket feleslegesnnek, a kérdésben szerepel a költői túlzással kifejezés zárójelben, nem véletlenül. De itt a fő cél a rendszerváltás.


És 2022 előtt is rengetegszer bebizonyosodott, hogy mennyire aljas banda ez, mégis ezek ellenére rekord győzelem lett. Pedig voltak minőségi videók a gaztetteikről addig is bőven.



2023. ápr. 9. 11:09
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Sőt, igazából a 444 től nem is láttam eddig rossz videót, de nem nézem sokat őket. Nagyon ironikus, hogy sokan egy lapra teszik a 444 et a full mocskos propagandista fidesz médiákkal, baromira nem egy szint, de mivel sokan ezt írják, így nem magamat adtam, amikor a 444 ről írtam, kicsit lekicsinylően írtam, vagy közepesen, vagy nagyon. XD
2023. ápr. 9. 11:11
 2/18 anonim ***** válasza:
76%

- A tolvajt, a gazembert, a közpénzek meglopóját nevén nevezni sosem felesleges.

- A hazugságra mindig rá kell mutatni.


Ez a szabad sajtó feladata. És a kiművelt emberfőké is.

2023. ápr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%
A fideszesek szemét csak egyszerű, indulatokra építő üzenetekkel lehet befolyásolni. Ettől függetlenül kell minőségi tartalom, mert nem mindenki csak fideszes szintig jutott, és jobb mindent megörökíteni, hátha egyszer a műveltebbek tudják befolyásolni az országot (egyébkênt tudnák, ha megmozdulnának...).
2023. ápr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És mit érünk el vele, hogy rámutatnak a hazugságokra, ha úgyse változik itt semmi se? A Fideszes leszavaz a fideszre, az ellenzéki botránkozik a hazugságokon és megy minden ahogy eddig.
2023. ápr. 9. 11:17
 5/18 A kérdező kommentje:
De a feleslegest költői túlzással írtam, de előző 11:17 es kommentem összefoglalja a kérdésemet röviden és tömören.
2023. ápr. 9. 11:18
 6/18 anonim ***** válasza:
30%

"A Fidesz direkt teszi tönkre az országot, le kell őket váltani"


Akkor ők tényleg rosszabbak mint az mszp-szdsz kormányzat, mert nekik csak 4 év kellett hozzá. A fidesznek még ez sem megy már 13 éve.

2023. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
7%

nem a fidesz most, hanem az szdsz okozta az országnak a legtöbb kárt..érdekes, ez már senkit nem érdekel, pedig a felelősségrevonást megúszó szdsz-es politikusok még most is itt lázítanak.


Az ország szétlopásának lehetőségét ezek mutatták meg...a fidesz csak teszi, amit lehet.

2023. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudjátok elfogadni, hogy az emberek már nem kíváncsiak, sőt immunisak a 444 és a többi lipsi média által gerjesztett állandó kormánygáncsoló, világvége hangulatra.
2023. ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
19%
Minőségi kormányellenes tartalom csak a kuruc.info-n van, és sajnos nincs túl sok esély rendszerváltásra a közeljövőben.
2023. ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%
#9 Lol!
2023. ápr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!