Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mai fiatalokat miért nem...

A mai fiatalokat miért nem érdekli ennyire az ország szuverenitása, a hagyományai és mindaz, amelyet a Kormányunk biztosít számukra?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 10. 10:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A kormány semmit sem biztosít, aminek valódi értéke lenne; a hagyományokkal és a kultúrával se foglalkoznak, csak az ál-keresztény propagandájukat fújják.
2023. ápr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert egy óriási katyvaszt alakít éppen ki Viktorta és csapata a kultúra és hasonlók terén.
2023. ápr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden sértés nélkül mondom, hogy én megértem, hogy az idősebbeket egyszerűen megvezetik, mert uralják a média java részét, de amikor egy fiatallal is meg tudják ezt tenni, az egy újabb szög az ország koporsójába. Így én teljesen megértem, hogy a fiatalok javát nem érdekli, hogy mit biztosít a kormány, mert az egész egy fertő.
2023. ápr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.
2023. ápr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Engem speciel jobban érdekel, hogy ha lebabázok, akkor tudjak kórházban szülni bármelyik napon, ne csak az előírt napokon. Vagy többek között érdekel, hogy a gyerekemnek normális közoktatásban legyen része, ne ilyen rothadó izében, amit még tetéznek azzal, ami most folyik. Meg jó lenne, ha egyedülállóként is meg tudna élni az ember úgy, hogy nem lakótársakkal él, legalább abba a kva albérletben, meg jó lenne, ha legalább párkapcsolatban nem lenne esélytelen hitelmentrsen lakáshoz jutni... Meg annak is örülnék, ha nem a pusztában épülne a lombkorona sétány eu-s támogatásból, majd amikor számon kérik az alkotót, akkor még az háborog, hogy há de nem volt elvárás, hogy legyenek lombok. Meg adnám, ha fő műsoridőben nem mehetne le olyan, hogy valaki örömet lel abban, hogy Uganda(?) nem fekszik le a csúúúnya nyugatnak, hanem még ki is végzi a melegeket. Csak hogy pár kardinális dolgot emlegessek a sok közül.

Az oktatásra visszatérve, én meg mondjuk tökre szívesen lennék tanár, amikor elkezdtem az egyetemet(most vagyok elsős), akkor abban reménykedtem, hogy hátha jobb lesz az oktatás helyzete, mire végzek. Erre had ne mondjam, hogy mit látok... Jelenleg az vár rám, ha nem hagyom el a pályát, vagy esetleg már most hagyom a faxba a szakot és tanulok mást, hogy alja fizuért taníthatok, miközben a saját eszközeimet átnézhetik, hogy nem-e kritizáltam az oktatást a szabadidőmben. Hát bmeg...

Figyu, szépek a hagyományok, de feldughatom a sggembe, ha lehetetlen megélni, az eü romokban, a gyerekemnek esélye se lesz normális oktatásra, ha nem telik magán intézményre. A hagyományok huszadrangú dolgok tulajdonképpen. Az egy olyan dolog, ami jöhet a sok egyéb fontosabb dolog után. Meg alapból a hagyományok vannak a közösségért és nem fordítva

2023. ápr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem lehet a megvezetett bamba tömeg szavazatátol szuverén modon elkülönitett vezetést választani amelyik nem a hatalom és a tolvajlás megszállottja.
2023. ápr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem ez mind nagyon érdekelne és kiállnék mellettük, ha NER-es barátaim lennének és felhúznának eu-s és egyéb állami tenderekkel olyan kő gazdag szintre, hogy már csak a propagandát kellene fújnom és számolni a pénzt.


De addig egy átlag emberként csak azt látom, hogy minden egyre drágább, a pénzem egyre kevesebbet ér, nem lesz soha saját lakásom/házam, drágább autóm. Ha agyvérzésem lesz, akkor rá raknak egy váró listára és 2 hónap múlva mehetek ct-re. Sokat érek majd a szuverenitással meg a hagyományokkal, maximum annyi, hogy nem Pest megyében halok meg hanem Pest VÁRmegyében.

2023. ápr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
A lopás és hazudozás ezek szerint magyar hagyomány? Jó tudni.
2023. ápr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kormányt annyira érdekelné a szuverenitás, meg a hungarikumok akkor nem építették le volna az egészet és adták volna el tulajdonilag külföldieknek mindazt ami igazán magyar volt.
2023. ápr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Érdekesség hogy belátok az itthoni hagyományőrző körökbe és magyarországon konkrétan haldoklik bármilyen kezdeményezés ami a valós magyar történelem és kultúramegóvását célozza mert a filléres összegeket kapnak rá.


A fidesz létrehozott egy giccses, modern, hamis újnemzeti kultúrát és ebbe mennek az iszonyatos pénzek az lásd Kásler-féle MAKI intézetet, a Tóth Gabi féle autotuneos "magyar népdalokat", a betonnal és térkövel kiöntött, az eredeti falakat szétbarmoló"várfelújításokat".

2023. ápr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!