Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy Lonsdale pulóver miért...

Egy Lonsdale pulóver miért utal arra, hogy valaki náci?

Figyelt kérdés
Összevertek német ANTIFÁK egy magyar, mert annak Lonsdale pulóvere volt. Ez egy náci márka? Én is láttam már Lonsdale pulóverest sok helyen. Kollégán is. Ezek rejtett, titkos náci üzenetek? [link]

2023. ápr. 10. 13:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
60%
Kíváncsi vagyok, hogy a sok nácimosdató liberális (mert a szememben akik tömegben civilekre támadnak, azok nácik) azok mit szólnának ha egyszer az ő fiukat vernék agyon "tévedésből" az antifák. Kíváncsi vagyok, akkor is nevetgélnének-e és pártolnák-e őket?
2023. ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
32%
#11 Hát engem nem találnak meg az antifak, lehet mert nem járok Kitörés Napja túrára, meg egyéb náci rendezvényekre. :/
2023. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
93%

#12


Ezek utcán random civilekre támadtak.

2023. ápr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
27%

#13 Mint a betyársereg?


[link]


Egyik 19, másik egy híján húsz. CSak ti véditek a nácijaitokat.

2023. ápr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%

#14


Nem csak ezek voltak megverve. De ezt te is nagyon jól tudod, csak játszod a h*lyét.


Na mindegy, majd a te gyereked fog félholtan ártatlanul szétverve hazajönni, remélem akkor is ugyanígy fogsz majd hozzáállni a dologhoz.

2023. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

10


Akkor én is felhatalmazva érzem magam, hogy akin bármilyen vörös ruhadarab van, azt pofánverem, mert szerintem kommunista.

2023. ápr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
10-es próbáld meg és nézzük meg milyen messze jutsz. Egyébként nyilván nem kell hozzá sok ész, hogy rájöjjetek, hogy nem azt helyeseltem, hogy bizonyos emberek azért kötnek bele valakibe, mert azon lonsdale cucc van. Annyit jegyeztem meg, hogy aki keresi a bajt az meg is találja. Például, ha elmész a nyóckerbe egy utálom kolompárékat feliratos táblával, akkor lehet nyakon vágnak. Ezt meg tök egyszerűen el lehet kerülni, nem megyek a nyóckerbe utálom kolompárékat feliratos táblával, ennyi. Értelmezzétek, hátha sikerül.
2023. ápr. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
41%

17


Ennyi erővel minek mennek ellenzékiek tüntetni pl fideszes rendezvényre, hiszen ott előfordulhat, hogy kapnak pár fülest. Hmm?

2023. ápr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
18-as nem igazán sikerült jó példát hoznod.
2023. ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
41%

19


A példa jó.

2023. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!