Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy Lonsdale pulóver miért...

Egy Lonsdale pulóver miért utal arra, hogy valaki náci?

Figyelt kérdés
Összevertek német ANTIFÁK egy magyar, mert annak Lonsdale pulóvere volt. Ez egy náci márka? Én is láttam már Lonsdale pulóverest sok helyen. Kollégán is. Ezek rejtett, titkos náci üzenetek? [link]

2023. ápr. 10. 13:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
2023. ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Előszöris kitaltanám azokat a németeket magyarországról ,akik rá támadtak, másodszor azt nem értem, hogy a németek voltak a legnagyobb nácik és ők támadtak ismet.
2023. ápr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Az antifák annyira hülyék, hogy még olvasni sem tudnak. Nem a Lonsdale, hanem a hasonló megjelenésű Consdaple a kedvelt márka a hazafiak körében, mert ebben benne van az, hogy NSDAP.
2023. ápr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
33%

Szóval a szentkorona rádió, ami antiszemita összersküvés elméletekben utazik lehoz valamit, hogy valakit megvertek, de nem tudjuk kik és hogy miért, még arról a hülye pulóverről sincs kép, de a csávó úgy sejti németek lehettrk, hiszen a nézését meg a járását. Ja, és persze a csaja zsidó, bocsánat, judaista, qkarom mondani nem gój, az örökbefogadott gyereke meg gondolom néger. Xd


Hát ez egy nagyon hiteles hír volt. Kár hogy nincs annyi bizonyíték, mimt Butaházy ellen volt. Xd

2023. ápr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
39%

[link]


Ez nqgyon elfogulatlan és hiteles hírforrásnak tűnik, a fenti cikk konkrétqn tömény történelemhamisítás, de hát a jobboldal már egy ideje ebben utazik.

2023. ápr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Anno a bombert nem cipzározták össze, és hogyhogy nem, PONT az NSDA látszott ki. Így a jagellók nem szólhattak, hogy tiltott önkényuralmi jelkép, viszont mindenki tisztában lehetett vele, hogy mire utal.
2023. ápr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Ja, egyébként a bakancs esetében csak fehér fűzővel kötve utal a rasszizmusra. A punkok is hordták piros fűzővel, a kék pedig a rendőrgyűlöletre utalt.
2023. ápr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
#7 A srága pedig az antiszemitizmusra. Elég cringe volt, amikor professzorom világosított fel róla. :D
2023. ápr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Köszönöm, ezt nem is tudtam.
2023. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem, aki lonsdale pulóverben grasszál olyan helyen, ahol várhatóan belekötnek emiatt, az maga keresi a bajt és házhoz megy a pofonért. Több módon is elkerülhette volna a verést: 1. nem megy olyan helyre szórakozni ahol balhét kereső emberkék csak azt figyelik kibe kössenek bele.

2. Nem vesz fel olyan pulóvert amiről még az óvodások is tudják, hogy kedvelt szélsőjobbos márka.

2023. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!