Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örülnél neki, ha 2026-ban is...

Örülnél neki, ha 2026-ban is Márkizay vezetésével indulnának neki a választásoknak a balliberálisok?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 10. 23:36
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
28 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%

Garantált bukás lenne nekik.

És garantáltan még 4 évet kapna Orbán, legalább 2/3-os többséggel.

2023. ápr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki tanulhat a hibáiból és megérdemelne még egy esélyt.
2023. ápr. 10. 23:41
 3/26 anonim ***** válasza:
79%

#1 Lenne az 3/4 is.


Bár igazából teljesen mindegy mi lesz addig. Ha valaki komoly erőt szeretne képviselni ahhoz már mostanra fel kellene állnia és konkrét programmal kellene rendelkeznie.


Az, hogy választások előtt 0,5-1 évvel szednek elő egy jelöltet úgy, hogy még előtte össze is vesznek hatvanhatszor annak semmi értelme.

Annyi erővel én is indulhatnék.

2023. ápr. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
47%

Mondjuk eleve az emberi hülyeséget mutatja, hogy ennyire számít a miniszterelnök személye.

Kb mintha egy foci csapatot az edző miatt támogatnál...

2023. ápr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
41%

Már most nyert 2026-ban a Fidesz. Az egyetlen esély a győzelemre Orbán halála lenne, aminek (sajnos) nem hiszem, hogy sok esélye van, nincs akkora szerencsénk.


Donáth Annát szívesen látnám miniszterelnökként, nálunk is átvehetné a stafétabotot egy nő végre.

2023. ápr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
25%
MZP én szívesen látnám miniszterelnökként, de szerintem esélyesebb, hogy egy nő fog nyerni, tekintve, hogy egy csomó országban is női miniszterelnök van már, így ez kezd lenni az újabb trend a nemzetközi politikában.
2023. ápr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
40%

5: Hogy beálljon a csúnyán bukottak sorába?


[link]

2023. ápr. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%
Orbán is bukott már, nem is egyszer. 😌
2023. ápr. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
74%
MZP biztosan nem lesz az ellenzék közös jelötje, gyakorlatilag senki sem támogatja az ellenzéki pártokból.
2023. ápr. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
19%

#2. "Szerintem mindenki tanulhat a hibáiból és megérdemelne még egy esélyt."


Nem értelmezhető politikai körökben. Ugyanakkor mindenki úgy indul, ahogy akar (és ahogy az elvbarátai maffiaalapon leosztják neki a lapokat jó ballib szokás szerint ugyebár). Részemről jöjjön csak MZP nyugodtan, hátha kiharcolja az újabb kétharmadot 2026-ban is.


#8. "Orbán is bukott már, nem is egyszer. 😌"


Kevered a választási vereséget a bukással. 😌 Viktor a Fidesz alapítása óta egy percig nem volt olyan távol a miniszterelnöki széktől, mint most MZP.

2023. ápr. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!