Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tapasztaljátok ha külföldön...

Tapasztaljátok ha külföldön jártok hogy a magyar kormány gyűlöletet keltő, eu ellenes politikája miatt barátságtalanok a magyarokkal?

Figyelt kérdés
Ner,mutyi,Lőrinc

2023. ápr. 12. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem. A külföldiek 99%a azt sem tudja, kiről van szó, és ha mégis, akkor hozzá teszik, hogy náluk ugyanez megy.
2023. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Nem. Hollandiában, amikor voltam a legtöbben azt sem tudták mi az a "Viktor Orban".


Viszont, volt akik ponthogy szimpátiájukat fejezték ki. Hollandiában sokkal több emberrel találkoztam, akiknek pozitív véleménye volt Orbanról mint negatív (már akik persze tudták mi az)

2023. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
A külföldiek a saját politikusain röhögik szét magukat, hogy mekkora hazug szociopata korrupt tolvaj féreg az összes. Nehogy azt hidd, hogy ez a politikai feszültség csak ezen a 93.036 km2-en van jelen. Külföldön kb annyit tudnak Orbánékról, mint mondjuk mi Lettország belpolitikai viszonyairól. Abszolút nem közérdekű a dolog, de belülről nyilván úgy tűnik, hogy körülöttünk forog Európa. Aki a magyarokat utálja vagy találkozott pár emberileg tényleg selejt magyarral és ezt a rossz tapasztalatot vetíti ki minden magyarra, vagy etnikailag utálja történelmi események etnicizálása, utólagos nemzeties kifestése miatt, de ez inkább a térség széljobbereiben van jelen.
2023. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Itt jön a sok jobboldali aki már bejárta az egész világot, és egyszerre állítják, hogy azt sem tudják ki az az Orbán Viktor, és hogy amúgy mindenki imádja.


Hát nekem Csehországban más élményeim voltak, addig néztek rám furán amíg el nem mondtam, hogy nem vagyok fideszes. Meg kb. rögtön azzal indítottak, hogy miért nyer az a fickó folyamatosan.

2023. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%

#4


Eddig egy válaszadó sem írta, hogy jobboldali lenne. Többek közt én sem írtam sehol (#2 vagyok)

2023. ápr. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Spanyolországban voltam nyaralni, ott egy tengerparti beülős étteremnél volt egy csapat orosz fiatal meg egy két csaj, mikor megtudták hogy magyar vagyok éltettek meg szelfiztünk, mondták hogy rosszija-vengrija bratva (barátság) szóval pont ellenkezőleg. Szerbiában is jártam, ott is kezet fogtak velem stb. a helyiek
2023. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!