Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért linkelnek a fideszes...

Miért linkelnek a fideszes válaszolók csalós cikkeket?

Figyelt kérdés

Ellenzéki válaszolók számára két tipp!


1. Ha egy fideszes linkel egy cikket, akkor mindig nézzed meg, hogy mikor jelent meg a cikk. Vigyázz, mert csalnak és olyan cikket másolnak be, aminek köze nincsen a kérdéses időintervallumhoz.


2. Ha egy fideszes mandinerre hivatkozik, akkor olvassátok el, hogy a mandineres cikk mire hivatkozik. Általában az eredeti forrásból kiragadnak egy mondantot, kiemelik a szövegkörnyezetből és teljesen új értelmet adnak neki.


Vagy egyszerűen, hogyha fideszes ír, akkor el se olvasd, úgy időt nyersz hasznosabb dolgokra. :DDD


2023. ápr. 12. 23:25
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
50%

"csökkent a munkanélküliség a legfrissebb adatok szerint?"


Tegnaphoz képest?

Január 1-hez képest?

2010-hez képest?

2023. ápr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Az eredeti vita úgy nézett ki, hogy a legfrisebb adatok alapján csökkent-e a munkanélküliség. Mivel havi bontásban közli a KSH az ezelőtti havi adathoz, ezért feltételezem, hogy ahhoz viszonyítjuk.
2023. ápr. 12. 23:57
 23/39 anonim ***** válasza:
64%

#20


Elolvastam az ottani hozzászólásaidat, a 22-es válaszolónak tartalmailag nem reagáltál csak beleálltál 1 történelmi pontatlanságába pedig a hozzászólása nem ez volt a lényege.

2023. ápr. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
De most itt nem is az volt a lényeg, hanem elvtársatok egy 2013-as cikket linkelt be. :D
2023. ápr. 12. 23:57
 25/39 A kérdező kommentje:
23-as Nem is olvastam el. Már az első mondatoknál akkora sületlenségeket írt, hogy nem is olvastam el a végét. :D
2023. ápr. 12. 23:58
 26/39 anonim ***** válasza:
58%

#22


3,9-ről változott 4-re és most ezért habzott a szád egy anonim fórumon?

Akkor megérteném a drámát, ha 3,9-ről 39-re változott volna...

2023. ápr. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
28%

Nem tudom kiknek az elvtársáról beszélsz.


Kár úgy reagálni bárkinek is hogy nem olvasod végig a teljes hozzászólását, felületesség.

2023. ápr. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

26-os Nincs dráma, csak kellett egy kérdés kiírása a következő szint eléréséhez. :D


Meg hát azért maradjunk már hűek a számokhoz.


27-es Ez nem felületesség. Nem tudom milyen mélyek a történelmi ismereteid?

2023. ápr. 13. 00:02
 29/39 anonim ***** válasza:
23%
Felületesség ha valaki hozzászólásából kiragadsz 1 mondatot is arra reagálsz
2023. ápr. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
28%

#25 Kérdező: "23-as Nem is olvastam el. Már az első mondatoknál akkora sületlenségeket írt, hogy nem is olvastam el a végét."

Most komolyan, mennyire akarod még égetni magad?

Itt hisztizel azon, hogy SZERINTED valaki nem elég pontos választ adott mikor nyíltan elismered hogy közben te meg EL SEM OLVASOD amit mások leírnak?

Annyira hülye vagy hogy fel sem fogod ez mekkora baromság!

2023. ápr. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!